daha.net Kolay Site ile herkesin web sitesi olacak

daha.net Kolay Site ile herkesin web sitesi olacak

Web sitesi sahibi olmayı zorunlu kılan kanun henüz çıkmamış olsa bile, günümüzde en küçük şirketlerin bile bir web sitesine sahip olması hem kendilerini tanıtmak hem de yeni müşteriler edinmek için son derece gerekli. Bununla birlikte, bir web sitesini bu işte uzman bir kuruma yaptırmak küçük şirketlerin hemen cebinden çıkaramayabileceği bir bütçe demek.

daha.net’in düşük bütçeli çalışmalar için geliştirdiği Kolay Site çözümü, ayda yalnızca 6 dolarlık bir ücret karşılığında dileyen herkese 5 adımda kolay ve hızlı bir şekilde web sitesi sahibi olma fırsatı sunuyor. Bu hizmet kapsamında daha.net; site tasarımı, alan adı yönetimi, teknik altyapı oluşturma, site barındırma ve bakım gibi ihtiyaç duyulan tüm profesyonel hizmetleri tek bir merkezden veriyor. Kolay Site’yi kullanmak için hiç programlama ve tasarım bilgisine gerek olmadığından, şirketin patronu bile oturup siteyi kolayca inşa edebilir ve gerektiğinde güncelleyebilir. Kolay Site; blog, fotoğraf galerisi, misafir defteri, e-ticaret, forum, geri bildirim formu, RSS okuyucu, oylama, harita ve Flash giriş sayfası gibi modüllerle birlikte geliyor.

Bilgi ve ücretsiz deneme için: www.daha.net

2 yorum

  1. Yağız Aydemir

    bu firmadan sitemi barındırmıştım.gerçekten çok kaliteli bir firma.müşteri memnuniyeti çok iyi.

  2. geç bunları

    yukarıdaki yorumu yazan eminim site sahibidir ben burda kimsenin reklamını yapmıcam bence site sihirbazı dandik üzerine yılda 70 dolar para yapıo oda 105 lira yapıo adamlar bu işi 50 liraya yapıo üzerine sen girip bole yapmıon adam senin adına yapıo:) facede reklamları vardı unuttum şimdi adını

Yorum yazın