daha.net’in dedicated sunucularında indirim

daha.net’in dedicated sunucularında indirim

daha.net, Microsoft’la yaptığı işbirliği sayesinde  tahsis edilmiş sunucularda %50 indirim kampanyası başlattı. 10 Eylül’de başlayacak olan kampanya Kasım ayına kadar sürecek.

Uçtan uca sunduğu benzersiz internet çözümleri ve birbirinden avantajlı kampanyalarıyla Türk internet pazarına yepyeni bir soluk getiren daha.net, her geçen gün sunduğu hizmetlerin çeşitliliğini ve kalitesini arttırıyor. daha.net’in  Microsoft ile işbirliği sayesinde ortaya çıkardığı Hyper-V destekli tahsis edilmiş sunucu hizmeti ve karlı ödeme seçenekleri ile internet dünyasında yeni bir sayfa açılıyor.

Neden tahsis edilmiş sunucu?

Ziyaretçi trafiği yüksek sitelerin paylaşımlı hosting hizmetlerinde zorluk yaşadığına dikkat çeken daha.net, yüksek kapasiteli kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için yeni bir hizmet tavsiye ediyor. “Sanal tahsis edilmiş sunucu” olarak da bilinen VDS hizmeti kullanıcılara arzu ettikleri işletim sistemini seçme, yönetici hakları ve üstün performans gibi bir çok özgürlük sağlarken, fiziksel sunuculara göre çok daha ekonomik bir çözüm sunuyor.

Özellikle e-posta, yedekleme ve oyun sunucuları için tercih edilen tahsis edilmiş sunucular, birden fazla site, IP adresi ve sunucuyu uzaktan yeniden başlatmaya da izin veren uzaktan yönetim arabirimleri ile yüksek performans arayan kullanıcıların tercihi oluyor. Kullanımı kolay ve kullanıcı dostu arayüzleri ile sunucunun yük durumunu grafiksel olarak gözlemlemeye izin veren sistem, hızlı bildirim desteği ile kullanıcıya rahatlık sunuyor.

Microsoft Sunucularda %50’den fazla indirim!

daha.net, Microsoft işbirliği ile sayesinde gerçekleştirdiği %50 indirim kampanyası Kasım ayına kadar sürecek. Kampanya kapsamında Microsoft sunucuları tercih eden kullanıcılara 1 yıllık peşin ödemelerinde 6 ay kullanım hediye ediliyor. Bonus kart sahiplerine ise 12 aya kadar taksit imkanı da cabası. Bu sayede kullanıcılar çok daha düşük maliyetlerle daha.net’in üstün performanslı sunucuları ve kaliteli müşteri desteği ile tanışıyor.

1 Saat İçinde Aktivasyon

daha.net, tahsis edilmiş sunucu siparişinin tamamlanması ardından 1 saat içinde hesabınızı teslim ediyor. Bunu gerçekleştirirken herhangi bir kurulum ücreti almayan daha.net, bunu aktivasyon sistemini tamamen otomatik hale getirmeleri sayesinde gerçekleştirebiliyor. Bu sayede daha.net’i tercih eden kullanıcılar hiç zaman kaybetmeden arzu ettikleri özelliklerle hazırladıkları sunuculara kavuşabiliyorlar.

Ön ödemede %20 indirim

VDS hizmetini 10 Eylül tarihinde hayata geçirecek olan daha.net 10 Eylül’den önce ödeme yapan kullanıcılarına da indirim uyguluyor. 10 Eylül’e kadar VDS kampanyasından yararlanılarak verilen siparişlere %20‘lik özel bir indirim yapılarak sunucularının aktivasyonu 10 Eylül 2010 saat 14:00’e kadar gerçekleştirilip kullanıcılara teslim ediliyor.

daha.net Genel Müdürü Timur Çataklı, kampanyayla ilgili görüşlerini şöyle açıklıyor: “Türkiye lokasyonlu sunucularımız ile site barındırma alanında ihtiyaç duyulan pek çok hizmeti aynı çatı altında bulma imkânı sağlıyoruz. Microsoft ile işbirliği sayesinde gerçekleştirdiğimiz tahsis edilmiş sunucularda %50 indirim kampanyası ile firmalar kolaylıkla arzu ettikleri işletim sistemini seçebilecek ve ziyaretçi trafiği yüksek siteler herhangi bir problemle karşılaşmayacaklar.  daha.net olarak hem geniş yelpazedeki hizmet portföyümüzle hem de sahip olduğumuz marka güveniyle kendimizi internet çözüm ortağı olarak konumlandırmakta ve müşterilerimize yardımcı olmayı amaçlamaktayız.”

3 yorum

 1. murat

  güzel bir kampanya gerçekten.

 2. Halil Bursa

  Kampanya güzel gerçekten donanım yönünden çok detaylı inceledim ve başlangıç seviyesinde parçalar ancak fiyat yönünden türkie içi lokasyonda çok uygun fiyatlar. Bedavaya veriyorlar desek yeridir.

 3. Umut

  Kampanya kandırmaca.. Bir satın alma adımları takip edin. Sonunda ilk almış olduğunuz fiyat 4 kat fazla çıkıyor. Ekstra HDD, Ekstra Trafik, cPanel Lisans vs.. vs..
  Kandırmasyon!!

Yorum yazın