ekolay’ın yeni ödüllü yarışması başladı

ekolay’ın yeni ödüllü yarışması başladı

ImageHem bilgisini sınamak hem de ödül kazanmak isteyenlerin adresi bilgiyarismasi.ekolay.net bilginin kıymetini bilenleri ödüllendirmeye devam ediyor. ekolay rekabeti seven ve bilgisine güvenenlere çağrıda bulunuyor!

10 Temmuz 2008-10 Ağustos 2008 tarihleri ararsında gerşekleşecek, ödüllü bilgi yarışmasına katılmak için, http://bilgiyarismasi.ekolay.net/ adresi üzerinden ilgili formu doldurmanız yeterli.

Kazananlar ise şöyle belirlenecek:  Yarışma sonunda en yüksek ortalamaya sahip olacak ilk üç yarışmacı birbirinden güzel ödüller kazanıyor. Yapmanız gereken tek şey, soruları doğru cevaplamak.

Ödüller;

  • Birinciye;
    ASUS ENTEGRE KAMERALI TAŞINABİLİR BİLGİSAYAR
  • İkinciye;
    NOKIA 5310  CEP TELEFONU  
  • Üçüncüye;
    SONY CYBERSHOT DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ

bilgiyarismasi.ekolay.net adresi üzerinden ulaşılan ekolay Bilgi Yarışması birçok farklı kategoride 20.000'i aşkın soru sayısı ile yarışmaseverlere hizmet vermeye devam ediyor.

Bilgi Yarışması'nda her yarışma toplam 30 sorudan oluşuyor. Yarışmacıya cevap olarak 4 seçenek veriliyor, sorulan soruya 30 saniye içinde doğru yanıt veren yarışmacı sonraki soruya geçiyor. Her sorunun bir zorluk derecesi bulunuyor. 400 bini aşkın ekolay üyesinin yarıştığı Bilgi Yarışması'nda puan ve sıralamalar günlük, haftalık ve aylık olarak hesaplanıyor.

Yorum yazın