Facebook’ta HTC Flyer kazanma şansı

Facebook’ta HTC Flyer kazanma şansı

Akıllı telefon üreticisi HTC’nin, Türkiye Facebook sayfası üzerinden düzenlenen “Flyer Kazan!” yarışmasında takipçiler HTC Flyer ve özel profil çizimi kazanma fırsatı yakalıyor. Dünyanın birçok ülkesinde yapılan ve büyük ilgi gören yarışmada sıra artık Türk takipçilerde!

Yarışmaya katılmak için Facebook HTC Turkey takipçisi olmak yeterli. Sayfada “Flyer Kazan!” bölümüne kaydolan takipçilerin, neden ödül kazanmaları gerektiğini açıklayan bir cümle yazmaları yeterli. Yaratcılığını konuşturan, ödülün de sahibi olacak!

“Flyer Kazan!” yarışması sonucunda 6 kişi, Tom Jemnings tarafından HTC Flyer’ın Sihirli Kalemi ile çizilmiş özel profil resmini, 2 kişi ise HTC Flyer tablet kazanacak.

HTC Flyer, HTC’nin bir tasarım markası olma özelliğini tabletler için yeniden düzenlenmiş olan  HTC Sense kullanıcı deneyimi ile bir araya getiriyor.  Sezgisel ve yenilikçi bir yaklaşımın sonucu olan  HTC Flyer, doğal dokunma ve kalem etkileşimini bir arada sunuyor. 7” inç  ekran, 1.5Ghz hızında işlemci ve yüksek  HSPA+ kablosuz bağlantı işlevleriyle HTC Flyer, hem kompakt hem de güçlü bir tablet isteyenler için mükemmel tercih.

HTC Turkey Facebook sayfası benzer yarışmalarla takipçilerine kazandırmaya devam edecek.

www.facebook.com/htctr

Yarışma hakkında ayrıntılı bilgi ve katılım için: www.facebook.com/htctr?sk=app_232347093448939

HTC Flyer hakkında ayrıntılı bilgi için:

www.htc.com/tr/product/flyer/overview.html

Yorum yazın