Facebook’un yeni tasarımı hazır

Facebook’un yeni tasarımı hazır

Facebook bugün 6. doğum gününü kutluyor. Doğum günü etkinliklerinden biri de Facebook’u yeni tasarıma geçirmek.

Facebook, navigasyonu ve sık kullanılan özelliklere erişmenizi kolaylaştırmak için bir dizi tasarım değişikliği gerçekleştirdi. Yeni tasarım, bugünden itibaren aşama aşama kullanıcılara uygulanmaya başladı. Yani yeni tasarımı hemen göremezseniz endişelenmeyin ve birkaç gün daha sabredin.

Yeni tasarımın üst menüsünde en yeni bildirimleri, istekleri ve iletileri bulacaksınız. Sol menü ise arkadaşlarınızdan gelen içerik içinde daha kolay gezmeniz için tasarlanmış. Ayrıca en sık görüştüğünüz arkadaşlarınızın linkleri de sol menüye taşınmış.

5 yorum

 1. saliharda

  biraz karışık ama güzel 🙂 alışması zor olacak, bide her menüde uygulamalar yeri çıkmıyor illaki bir uygulamaya yada yerişaretlerine girerken anasayfaya gitmek zorunda kalıyorsunuz. Facebook yakında profil sayfasını kaldıracak gibi 🙂 cok ötede tutmuş ve herhangi bir yenilik getirmemiş.

 2. Mehmet Satar

  En büyük değişimide yazıların yerinin değişmesi zaten 🙂

 3. mustafa

  ben sevmedim

 4. semih izgi

  bu nedir hiç güsel değil eskisi bundan daha da iiyiydi hiç hoş durmuo

 5. ali

  iğrenç ötesi bune be…haber kaynağı saçmalamış iyice daha gecen hafta gönderilen paylaşımları gösterio kafayı yemiş bazen de başka gönderi yok diyor ne bu maskaralık soğutuyorlar kullanıcıları iyice

Yorum yazın