Gazilere internetten online bağış

Türkiye Gaziler Vakfı, internetten bağış yapmak isteyen bağışçıları için yeni On-line Bağış Sistemini hizmete sundu. Gaziler Vakfı Online Bağış Sistemi ile artık kredi kartıyla internetten (www.gaziler.org.tr adresinden) güvenli bir şekilde bağış yapılabiliyor.

Gazi Mehmetçiklerimize ve Şehit ailelerine daha fazla destek olabilmek amacıyla hazırlanan sistem sayesinde Türk Lirası’nın yanı sıra tüm dünyadan Euro ve ABD Doları gibi döviz karşılığı TL bağış yapılabiliyor.

Şeffaf yönetim gereği, bağışlar ve bağışçılara ait bilgiler web sayfasından anında  yayınlanabiliyor. Türkiye Gaziler Vakfı bu sistem sayesinde her türlü raporu on-line olarak alabiliyor, bağış yapan kişi ve kurumların isteğine göre isimleri anında web sitesinde yayımlanabiliyor. Ayrıca bağışçılara SMS ile de anında bilgilendirme mesajı gönderiliyor.

Bağışçı bilgilerinin kalıcı olarak yer aldığı veri tabanı, Vakfın Gazi Mehmetçikler ve bağışçılarla sürekli temas halinde kalabilmesine imkan tanıyor. Bağışçılara kredi kartı ile online bağış yapabilme imkanı sunan Online Bağış Sisteminde uluslararası standartlarda güvenlik tedbirleri de alınmış durumda.

Gazi Mehmetçiklerimiz ve ailelerine bağışlarınızın ulaşabilmesi için Türkiye Gaziler Vakfı’nın www.gaziler.org.tr adresine girerek kredi kartınızla Nakdi, Fitre-Zekat, Adak Kurban bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yazın