Gezisitesi.com yenilendi

Gezisitesi.com yenilendi

Türkiye’nin online otel, tatil, gezi, cruise ve tur satış rezervasyon sitesi gezisitesi.com yenilenen tasarımı ve kullanıcı dostu uygulamaları ile yayına girdi. Gri Creative tarafından yeniden tasarlanan site, kapsamı genişletilen bölümleri, satın alma işlemini kolaylaştıran fonksiyonları ve yeni eklenen 100.000’den fazla yurtdışı otel ürünleri ile tatilcilere zengin seçenekler sunuyor.

Öne çıkan otel, tur ve cruise fırsatlarının ana sayfada görüntülendiği sitede; oteller yurtiçi, yurtdışı ve Kıbrıs Otelleri olmak üzere 3 ayrı kategori altında sunuluyor. Yaklaşık 1500 farklı yurtiçi otelin yer aldığı gezisitesi.com, yurtiçi ve yurtdışından 300’ü aşkın tur seçeneği içeriyor. Cruise tatilini tercih edenler ise, tüm dünyada 90 farklı cruise turu arasından seçim yapma imkanına sahip bulunuyor. Aynı zamanda site aracılığıyla çok uygun fiyatlarla yurtiçi-yurtdışı uçak bileti satın alınabiliyor ve araç kiralanabiliyor.

Gezisitesi.com Reklam Pazarlama Müdürü Deniz Özkan, yenilenen site ile tatilcilerin beklentilerine en doğru şekilde yanıt veren ve uygun fiyatlı tatili bulmalarını hedeflediklerini belirterek, “Kullanıcılar, tatil programlarının tüm detaylarını ve daha önce satın alanların yorumlarını okuyabiliyor, galeri bölümünden tatillerin fotoğraf ve videolarını izleyebiliyorlar. Site üzerinden, en uygun fiyatlarla zaman ve mekandan bağımsız olarak 7 gün 24 saat online tatil satın almak mümkün” dedi.

Gri Creative Yönetici Ortağı Onur Özdamar, gezisitesi.com’un tamamen yeniden tasarlandığı projede, tasarımın mükemmelleştirilmesinin yanı sıra, kullanıcı dostu olması hedefiyle hareket edildiğini belirtti. Özdamar, “Türkiye’denin lider online tatil sitesi gezisitesi.com’u yeniden tasarlamaktan dolayı gururluyuz. Projede, tasarım kabiliyetlerimizin yanı sıra, turizm sektöründeki tecrübelerimizi de ortaya koyduğumuzu düşünüyoruz” dedi.

Yorum yazın