GittiGidiyor 7 yaşında

GittiGidiyor 7 yaşında

Image2001 yılında Türkiye'yi sanal ticaretle tanıştıran GittiGidiyor.com, 2.600 farklı kategoride, antikadan hazır giyime, teknolojik ürünlerden ünlülerin özel kıyafetlerine kadar sıfır ve ikinci el ürün yelpazesiyle 7 yıldır hayatımızda.

1,9 milyon kayıtlı kullanıcı, 500 binden fazla günlük ziyaretçi ve 750.000'in üzerinde günlük satış fırsatıyla Türkiye'nin en büyük elektronik ticaret platformu olan GittiGidiyor.com'da 2007 yılında toplam 1,4  milyon ürün alıcı buldu.

GittiGidiyor.com, birbirini tanımayan internet kullanıcılarının, keyifli ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmelerini sağlayan Güvenli Ticaret Sistemi hizmeti sayesinde, Türkiye'de bireyler arası ticaret alışkanlığını geliştirdi ve bugüne kadar 3,5 milyonun üzerinde satış işlemi problemsiz olarak gerçekleşti.

GittiGidiyor.com'da 7/24 hizmet

Online ticareti hayatın vazgeçilmez bir parçası haline getirmeyi misyon edinen sitede, cep telefonu, fotoğraf makinesi, bilgisayar, giyim ve mücevher ürünlerinden, para, pul, plak, tespih, eski kitap ve dergi gibi koleksiyon parçalarına kadar uzanan, geniş alana yayılmış bir ürün yelpazesi satışa sunuluyor. 90 bin tekil satıcı, GittiGidiyor'un yüksek teknolojik altyapısı, farklı satıcı profillerine göre tasarlanmış hizmet çeşitleri ve yoğun tanıtım faaliyetleri sayesinde, Türkiye'nin dört bir köşesinde yaşayan yüzbinlerce alıcıya 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşıyor.

7 yaşına basan GittiGidiyor.com, online alışverişe kazandırdığı özel boyut ve açık artırma yaklaşımıyla kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor. GittiGidiyor.com'un genel müdürü Cenk Angın Türkiye internet sektörü ve ekonomisine önemli katkıları olan sitenin, reklam ağı, iş ortaklıkları, Ar-Ge çalışmaları ve yaratıcı çözümleriyle de dikkat çektiğini belirterek, "GittiGidiyor.com olarak, Şubat 2001'de keşfettiğimiz Güvenli Ticaret Sistemi, Ağustos 2005'te devreye aldığımız tıklama başına para ödemek yoluyla iş ortaklığı programı, Kasım 2005'ten bu yana ulusal televizyonlarda uyguladığımız geniş erişimli reklam kampanyaları gibi yaratıcı uygulamalarımızla sektörümüzde fark yarattık" dedi.

eBay ortaklığı GittiGidiyor.com'a ivme kazandırdı

Mayıs 2007'de dünyanın en büyük alışveriş sitesi eBay'in azınlık hissedarı olarak ortak olduğu GittiGidiyor.com, kullanıcılarına daha geniş bir yelpazede e-ticaret ürün ve hizmetleri sunmaya başladı.

GittiGidiyor.com hakkında

39 ülkede faaliyet gösteren, dünyanın en büyük elektronik ticaret şirketi eBay'in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com; 1.900.000 kayıtlı üyesi, 500.000'den fazla günlük ziyaretçisi ve 750.000'i aşkın günlük satış fırsatıyla Türkiye'nin en büyük elektronik ticaret platformudur. Türkiye'de bireyler arası doğrudan ticaret alışkanlığının gelişmesini sağlayan şirket, kurulduğu günden bu yana 3,5 milyonun üzerinde satış işleminin gerçekleşmesini sağlamıştır. Bu güvenilir, kolay ve hızlı sistem GittiGidiyor'un kurduğu, Türkiye'de bir ilk olan Güvenli Ticaret döngüsü sayesinde gerçekleşmektedir.  Daha fazla bilgi için: http://www.gittigidiyor.com/

Yorum yazın