GittiGidiyor.com 1.3 milyon ürünle rekor kırdı

GittiGidiyor.com 1.3 milyon ürünle rekor kırdı

ImageTürkiye'nin en büyük e-ticaret platformu GittiGidiyor.com, 27 Haziran Cuma günü gerçekleştirdiği %100 indirim kampanyasından rekor ürünle çıktı. Gün boyunca sitede satış yapmak isteyen kullanıcılar, sınırsız sayıda ürünü, listeleme ve katalog ücreti ödemeden  satışa sundu. GittiGidiyor.com satıcıları, 1 günde tam 425 bin yeni ürün ilanı vererek önemli bir rekora imza attı.

Dünyanın en büyük elektronik ticaret şirketi eBay'in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com, gerçekleştirdiği indirim günü sayesinde yeni bir rekor kırdı.

2.2 milyon kayıtlı üyesi, 500 binden fazla günlük ziyaretçisi, 900 bini aşkın günlük satış fırsatı ile Türkiye'nin en büyük elektronik ticaret platformu olan GittiGidiyor.com, 27 Haziran Cuma günü %100 indirim adı altında bir kampanya düzenledi.

Kampanya günü siteye ilan veren kullanıcılara sınırsız ürün hakkı tanıyan GittiGidiyor.com, bu ürünlerden listeleme ücreti talep etmedi; katalog özelliğini de ücretsiz sundu.

%100 indirim gününde adeta ürün yağmuruna tutulan GittiGidiyor.com'a 1 gün içerisinde tam 425 bin yeni ürün ilanı verildi. 

Gün sonunda yeni bir rekor kıran GittiGidiyor.com, Türkiye'de aynı anda 1.3 milyon farklı ürünü satışa sunabilen tek e-ticaret sitesi unvanını elde etti.

Yorum yazın