Hediye alternatifleri sahibinden.com’da

Yeni yılın yaklaştığı şu günlerde herkesi alışveriş heyecanı sardı. Kimileri sevdiklerini mutlu edecek hediyeler ararken, kimileri ise evinde yapacağı parti için gereken malzemeleri arıyor. Bütçe dahilinde birçok hediye alternatifine dükkan dükkan dolaşıp yorulmadan ulaşmak ve fiyat araştırması yaparak en uygun fiyatlı ürünü, güvenli bir şekilde almak isteyenler internetten alışveriş yapmayı tercih ediyor. Bu nedenle bünyesinde 1 milyondan fazla aktif ilan bulunan www.sahibinden.com yeni yıla özel “Hoşgeldin 2010” adlı özel bir kategori oluşturdu. Bu kategoride yılbaşına özel ürünler ve her bütçeye uygun değişik hediye alternatifleri yer alıyor.


Yeni yıla sevdikleri ile evde girmek isteyen ve yılbaşı gecesi için hazırlıklarını yapmaya başlayanlar sahibinden.com’da ki önemli günler kategorisinin altında yer alan yılbaşı bölümünü inceleyebilirler. Bu bölümde çam ağaçlarından kar spreylerine, ışıklı Nobel baba şapkalarından yılbaşına özel kurabiyelere kadar aradıkları birçok ürünü bulmaları mümkün.

“Hoşgeldin 2010” bölümünde sevdiklerine hediye arayanlara ise, bütçelerine uygun birbirinden güzel ve farklı hediye alternatifleri sunuluyor. Örneğin hediye alınacak kişi hayalini kurduğu arabanın her gün elinin altında olmasından mutlu olacaksa araba şeklindeki farelerden alabilir, boş zamanını evinde sevdikleriyle oyun oynayarak geçirmekten hoşlanıyor ise son zamanlarda moda olan oyun konsollarından veya kutu oyunlarından hediye edilebilir. Teknolojiye meraklı ama aynı zamanda şıklığa da önem veren bayanlara telefonları için birbirinden güzel stickerlardan alınabilir ya da hayranı olduğu dizinin başrol oyuncusunun taktığı yüzükten hediye edebilir. Daha özel bir hediye almak isteyenler için ise kişiye özel yapılan karikatürler ve karakalem resimler önerilebilir.

Karikatürde yer almasını istediğiniz kişilerin fotoğraflarını ve nasıl bir karikatür istediğinizi iletmeniz yeterli, karikatürünüz 2 gün sonra size teslim ediliyor. Bu özel günde çocuklarına sürpriz yapmak isteyenler ise “Hoşgeldin 2010” kategorisinde yer alan kardan adam ve çam ağacı çocuk kostümlerini inceleyebilirler. Ayrıca “Ben 10” ürünleri de çocuklara alınacak güzel hediye alternatifleri arasında yer alıyor.

sahibinden.com’da yer alan Hoşgeldin 2010 kategorisi sayesinde alışveriş keyfi, ister evde ister iş yerinde 24 saat boyunca, zahmetsizce yaşanıp; yüz binlerce ürüne kolaylıkla ulaşabilir, GeT (Güvenli e-Ticaret) hizmeti kullanılarak güvenli bir şekilde alışveriş yapılabilir.

Yorum yazın