Hepsiburada Blog açıldı!

Hepsiburada Blog açıldı!

Alışveriş tutkunlarına iyi bir haberimiz var; hepsiburada.com blog yayınına başladı. Taze haber, iyi fırsat, yeni trend bu blog’da!

Aylık ortalama 11 milyon ziyaretin gerçekleştiği, Türkiye’nin en çok tercih edilen alışveriş sitesi hepsiburada.com yeni bir yıla girmeye hazırlandığımız şu günlerde internet kullanıcılarına yeni sürprizler yapmaya devam ediyor.

Hepsiburada.com alışveriş tutkunlarına artık sadece web sitesinden değil, yeni hizmete açılan http://blog.hepsiburada.com adresinden de sesleniyor!

Müşterileriyle ilk günden beri sıcak bir iletişim kuran online alışverişin lider markası, blog yayınları ile hepsiburada.com’daki tüm gelişmeleri, son dakika haberlerini, kampanyaları, yeni alışveriş trendlerini internet kullanıcılarıyla anında paylaşmayı hedefliyor.

Blog ortamı, genel müdüründen çalışanına kadar, hepsiburada.com markasına hizmet veren herkesle bire bir iletişim kurmanızı, blogda yayınlanan yazıları sayesinde onları ve dolayısıyla markayı daha yakından tanımanızı sağlıyor.

Hepsiburada.com dünyasındaki her şeyden haberdar olmak için, kurumsal anlamda içerik zenginliği ile fark yaratan bu blogu düzenli olarak takip etmenizi öneririz. Çünkü hepsiburada blog, kısa sürede internetten alışveriş yapmayı sevenlerin, blog dünyasını yakından takip edenlerin buluşma noktası olacak gibi görünüyor.

Yorum yazın