Hepsiburada.com yenileniyor

Türkiye’nin en büyük online alışveriş merkezinde bugünlerde değişim rüzgârları esiyor. Hepsiburada.com, milyonlarca ziyaretçisini yenilenen yüzüyle karşılıyor.

Aylık ortalama 5 milyon 500 bin tekil kullanıcının ziyaret ettiği, Türkiye’nin en çok tercih edilen alışveriş sitesi Hepsiburada.com, artık yepyeni bir sayfa açıyor. Online alışverişin kolaylığını yaşamak isteyen herkese 36 farklı kategoride 300 binden fazla ürün sunan site; web sitesinin tasarımını baştan sona yeniliyor!

Ana sayfadan başlayan bu yenilenme süreci, Hepsiburada.com müşterilerine daha şimdiden pek çok kolaylık sağlıyor. Minimalist ana sayfa tasarımı sayesinde sitede dolaşırken gözünüz yorulmuyor, alışveriş yaparken kafanız karışmıyor. Kullanımı kolay menülerle aradığınız ürüne hızla ulaşıyor; kampanya ve özel fırsatları daha ilk bakışta görebiliyorsunuz.

Görünen o ki; Hepsiburada.com’un ana sayfasındaki görsel değişim, önümüzdeki günlerde diğer sayfalara taşınacak; anlatım dilinin de sadeleşmesiyle artık online alışveriş yapmak daha kolay ve daha eğlenceli hale gelecek.

Yorum yazın