İnternet bağlantı tarifeleri Hürriyetkıyasla.com’da

İnternet bağlantı tarifeleri Hürriyetkıyasla.com’da

“Kıyaslamadan karar verme!” sloganıyla yola çıkan ve ürün yelpazesini günden güne genişleten www.hurriyetkiyasla.com, şimdi de kullanıcılarının internet tarifelerini karşılaştırarak kendilerine en uygununu seçmelerine yardımcı oluyor.

Hürriyet İnternet Grubu tarafından oluşturulan ve piyasadaki en uygun ürünü bulmak için birebir karşılaştırma imkânı sağlayan Hürriyetkıyasla.com, yenilikçi hizmetlerine internet tarife kıyaslamalarını ekledi. Geliştirilen “İnternet Bağlantıları-Tarife Arama” aracıyla yapılan arama sonuçlarını ortalama bağlantı fiyatına göre listeleyen Hürriyetkıyasla.com, bu fiyata aktivasyon, modem ve aylık bağlantı ücretlerini de dahil ederek ziyaretçilere objektif bir kıyaslama yapma olanağı sunuyor.

ADSL, fiber, kablolu ya da 3G bağlantı türünde diledikleri hız ve kotada arama yapabilen ziyaretçiler, arama kriterlerini modem promosyonu, sözleşme süresi, ödeme şekli ve internet sağlayıcısı başlıklarında sınırlama/genişletme imkanına da sahip.

Diğer tüm hizmetleri gibi bu hizmeti de kullanıcılarına ücretsiz olarak sunan Hürriyetkıyasla.com, kendine uygun internet bağlantısı seçmek isteyenleri bilinçlendirmeyi ve bilgilendirmeyi sürdürüyor.

Yorum yazın