Kadın ruhundan ne kadar anlıyorsunuz?

Kadın ruhundan ne kadar anlıyorsunuz?

Imageİnternet üzerinde doğru hedef kitleye doğru erişimi sağlayan pazarlama iletişimi çözümleri sunan REKLAMZ, Unilever güvencesiyle kadın fizyolojisinden tamamen farklılık gösteren erkeklere uygun olarak üretilen Türkiye'nin ilk ve tek kepek şampuanı ClearMen için www.farkiniyarat.com  platformunu oluşturdu.

REKLAMZ tarafından kendine güvenen, ne istediğini bilen ve fark edilmeye alışık tüm ClearMen kullanıcısı erkeklere hitap eden sitede, ‘farkını yarat' isimli bir online oyun yer alıyor.

Oyunda kullanıcılar, her hafta farklı bir kadın tarafından sorulan 6 soruya cevap veriyorlar. 3 ay süren oyunda, her kullanıcı toplam 72 soruyu yanıtlamış oluyor. Bu 72 soruya ve bonus soruya verdikleri cevaplarla, kadın ruhundan anladıklarını kanıtlayan oyuncular PS3, cep telefonu, Ipod gibi büyük ödüller kazanıyorlar.

Farkiniyarat.com platformunun yaratıcısı REKLAMZ Kurucu Ortağı Orkun Tekin, http://www.farkiniyarat.com/ ile ilgili olarak "Erkeklerin özgür platformu Farkiniyarat.com'a tıklayan ve her ay başka bir kadın tarafından hazırlanmış dişi soruları cevaplayan erkekler en yüksek skoru oluşturmak için birbirleriyle yarışacaklar! Kadın ruhunu anlamaya en yakın cevapları bulan ise, özel ve muhteşem hediyelere kavuşacak. Farkiniyarat.com'a katılmak ve burada kazanmak için tek yapmanız gereken, ‘farklılığınızla' yüzleşmeye, ‘sıradanlıktan' vazgeçmeye kısaca bu deneyime hazır olmak!" şeklinde konuştu.

Yorum yazın