Logitech’ten canavar gibi kampanya

Logitech’ten canavar gibi kampanya

Logitech‘in yakın tarihte lansmanı yapılan yeni web kameraları için, Pure New Media tarafından hazırlanan internet projesi halihazırda web kamerası sahibi olan “Web cam canavarları”nca ilgiyle karşılandı.

Hem Logitech kamera çeşitlerinin tanıtıldığı hem de diğer markaların önüne geçen kalite farkının gösterildiği projede web cam canavarları kendi kameralarıyla çektikleri pozları siteye ekleyerek yarışıyorlar. Kullanıcılar bu yarışmayla hem kendi kameralarını Logitech ürünleriyle karşılaştırma imkanına sahip oluyor hem de en beğenilen fotoğrafın sahibi bir kamerayla ödüllendiriliyor.

Logitech’in canavar gibi kampanyasına www.canavarlarburaya.com adresine tıklayarak kendi webcam’inden fotoğraf çekenler yepyeni canavar gibi bir webcam sahibi olmak için yarışıyor.

1 yorum

  1. İbrahim Hızlıoğlu

    Ödül bilgisi yanlış aktarılmış. En çok oy alan ilk 200 kişiye webcam hediye ediliyor.

    Bakınız (Katılım şartları madde 5) :

    http://www.canavarlarburaya.com sitesindeki ödül kazanma mekanizması şu şekilde işler:

    http://www.canavarlarburaya.com sitesindeki fotoğraf çekme aplikasyonuyla fotoğraflarını çekip yarışmaya katılan kullacılardan “en çok oy alan ilk 200 kullanıcı”dan her biri, 1 adet Logitech® Portable Webcam C905 kazanacaktır. Toplamda 200 adet Logitech® Portable Webcam C905 ödül olarak verilecektir.

Yorum yazın