RealAge, WWW sağlık ödülüne layık görüldü

RealAge, WWW sağlık ödülüne layık görüldü

ImageSağlık medya kuruluşu RealAge, Sağlıklı Yaşamı Teşvik Etme ve Hastalıkların Önlenmesi kategorisinde WWW Sağlık Ödülüne layık görüldü.

Tüketiciler ve profesyoneller için internetteki en iyi sağlık içeriğini değerlendiren World Wide Web Sağlık Ödülleri için sağlık web siteleri, içerik, yaratıcılık ve genel anlamda kalite standartları ile yarışıyor.

RealAge'in CEO'su Charles Silver konuya ilişkin ‘'Bu ödüle layık görüldüğümüz için çok gururluyuz. Biz oluşturduğumuz içerikler ile bilgilendirdiğimiz 7 milyon kişinin üzerindeki üyelerimize mükemmel bir örnek oluşturmaktayız.'' açıklamasını yaptı.

Bu ödülün özellikle Prostat Kanseri Bilgilendirme Ayında alınmış olması da ayrı bir önem taşımakta. Çünkü RealAge.com ve RealAge.com.tr web sitelerinden ücretsiz olarak Prostat Kanseri Tarama Testi ve Risk Değerlendirmesi'ne ulaşılabiliyor. Üyeler Prostat Kanseri Tarama Testi ve Risk Değerlendirmesi'ni ücretsiz olarak alırken, aynı zamanda öneriler, yorumlar ve prostat kanseri ile ilgili kişiselleştirilmiş bilgilere de ulaşıyorlar.

RealAge.com ve Türkiye'de yayında olan www.realage.com.tr bunun dışında başka birçok sağlık değerlendirmesi sunan testlere de ev sahipliği yapıyor. Ücretsiz olarak yayınlanan her test sonunda kişiselleştirilmiş bir değerlendirme üyelere sunuluyor. Onların hayat tarzlarının, tedavilerin ve diğer faktörlerin konuya ilişkin sağlık sorununa ne gibi etkilerde bulunduğu üyelere sunuluyor.

Daha fazla bilgi için www.realage.com ve Türkçe yayın yapan www.realage.com.tr 'yi ziyaret edin.

RealAge Kimdir?

RealAge Inc., insanlara daha sağlıklı, ve daha uzun bir yaşam için medya, ürünler ve servisler arasında entegrasyon sağlayan öncü sağlık medya kuruluşudur. Merkezi Amerika San Diego'da olan şirket, 1999 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir. Dünya'da 16 milyonun üzerinde kişi patentli RealAge testini almıştır.

Türkiye'de faaliyetlerine 2006 Eylül ayında başlayan RealAge Türkiye, Eylül 2007 tarihi itibariyle 730.000 üyeye gelmiş bulunmaktadır.

"RealAge" Nedir?

RealAge, bedeninizin gerçek ve biyolojik yaşıdır. Gerçek yaşınız genetik faktörler, sağlık durumunuz, ve alışkanlıklarınıza bağlı olarak takvim yaşınızdan daha az, daha fazla veya aynı olabilir.

Dr.Mehmet Öz, Dr. Michael F. Roizen ve RealAge Bilimsel Danışma Kurulu, insanın yaşlanma hızını değiştirdiği kanıtlanmış faktörleri belirlemek için 35,000'nin üzerinde tıbbi ve bilimsel çalışmaları analiz ederek RealAge testi oluşturmuştur. RealAge, daha önce bilim dünyasında tespit edilmiş en son ve güvenilir tıbbi ve bilimsel verilerin açıklanma ve temsil edilme yoludur.

RealAge Test Nedir?

Realage Test bedeninizi ne kadar iyi kullanabildiğinizle ilgili biyolojik yaşınızı hesaplayan bir sağlık testidir.

Testi tamamladığınızda uzman doktorlarımız tarafından hazırlanmış size özel RealAge planıyla karşılaşır ve genç yada yaşlı çıkmanıza neden olan unsurları öğrenirsiniz.

Üyelerimizin Gerçek Yaş'larını öğrenirken bizlere vermiş oldukları bilgiler doğrultusunda çok spesifik hedef kitle sorgulamaları yapılabilmekte ve üyelerimize ile markalar arasında bağ kurulması sağlanmaktadır

 

www.RealAge.com.tr'de neler bulabilirsiniz?

www.realage.com.tr ‘de daha sağlıklı ve daha genç bir yaşam için çeşitli metodlar, günlük tavsiyeler ve bir çok yararlı test  bulunmaktadır.

  • RealAge Testi: Tıbbi geçmişinizi, egzersizlerinizi, beslenmenizi ve günlük alışkanlıklarınızı değerlendirerek gerçek yaşınızı ölçer,
  • RealAge Sağlık Değerlendirme Testleri: Hayat tarzlarının, tedavilerin ve diğer faktörlerin ilgili sağlık sorununa ne gibi etkilerde bulunduğunu belirleyen ve sonunda kişiselleştirilmiş bir değerlendirme sunan ücretsiz testler,
  • Kişisel Gençleşme Planlayıcısı: RealAge'inizi azaltmak için size özel hazırlanmış sağlık tavsiyeleriniz,
  • RealAge'den Haberler: Tüm dünyadan en güncel ve bilimsel sağlık haberlerini bulacağınız haberler bölümü,
  • RealAge Ansiklopedi: Sürekli yeni konuların eklendiği sağlık ve güzellik ile ilgili sorularınıza yanıt bulabileceğiniz online ansiklopedi,
  • RealAge Sağlık Merkezleri: Günden güne sayıları artan önemli sağlık sorunlarının her bilgisine ulaşabileceğiniz sağlık merkezleri.

Yorum yazın