sahibinden.com’da Turkcell Mobil Ödeme kolaylığı

sahibinden.com’da Turkcell Mobil Ödeme kolaylığı

sahibinden.com ve Turkcell, mobil ödeme sistemlerinde işbirliğinin ilk adımını sahibinden.com’un “Doping” ürünleri için gerçekleştiriyor. sahibinden.com kullanıcıları ilanlarının görünürlüğünü artıran “Doping” ürünlerini cep telefonları üzerinden Turkcell Mobil Ödeme ile de satın alabilecek.

‘İlan ve alışverişte ilk adres’ sloganıyla hizmet veren sahibinden.com, kullanıcılarına hayatı kolaylaştırıcı ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyor. Üye olmanın ve ilan vermenin ücretsiz olduğu sahibinden.com’da, ilanlarını ön plana çıkarmak isteyenlerin belirli bir ücret karşılığı alabildiği “Doping” ürünleri, artık Turkcell müşterileri tarafından Mobil Ödeme hizmeti ile de satın alınabilecek.

Mobil alanda çalışmalarının devam ettiğini belirten sahibinden.com Genel Müdürü Burak Ertaş ‘Mobil penetrasyonun yüzde 90‘a yaklaştığı ülkemizde cep telefonları artık bir ödeme aracı haline geliyor. Kullanıcılar kredi kartına ek olarak, cep telefonları üzerinden rahat ve güvenli mobil ödeme olanaklarından da yararlanmak istiyor. Online dünyadaki hizmet beklentileri yükselirken biz de sahibinden.com olarak bu ihtiyaçlara cevap vermek için Turkcell’le birlikte ilk adımı Güncelim Doping’i ürünümüz için attık. Bu alandaki hizmetlerimizi çeşitlendirerek sunmaya devam edeceğiz’ şeklinde konuştu.

Turkcell Mobil Finans Bölüm Başkanı Ali Salcı da, 1 milyondan fazla Turkcell’linin kullandığı Mobil Ödeme’nin 300’den fazla üye işyerinde tek bir SMS kolaylığı ile en güvenilir ödeme yöntemini sunduğuna dikkat çekerek, “sahibinden.com üyelerinin de bu hızlı, kolay ve güvenilir ödeme yönteminden yararlanabilecek olmasından memnuniyet duyuyoruz.” dedi.

Herhangi bir abonelik gerektirmeyen Turkcell Mobil Ödeme ile yapılan alışverişin bedeli faturalı hatlar için faturaya yansıtılıyor, faturasız hatlarda ise TL bakiyesinden düşüyor. Bir seferde en çok 35 TL’lik işlem yapılabilen Turkcell Mobil Ödeme’de her bir işlem sırasında atılan SMS, 50 kuruş olarak ücretlendiriliyor. Kredi kartı olmayanlar için internetteki tek alternatif olan Turkcell Mobil Ödeme ile yapılan alışverişler Özel İletişim Vergisi’nden muaf tutuluyor.

Yorum yazın