SBS denemeleri TTNET Vitamin’de

SBS denemeleri TTNET Vitamin’de

TTNET, interaktif eğitim destek paketi TTNET Vitamin İlköğretim ile öğrencilere geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Canlı Seviye Belirleme Sınavı (SBS) Denemeleri sunuyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen SBS düzeyinde hazırlanan TTNET Vitamin İlköğretim Canlı SBS Denemeleri, Mayıs ayı boyunca üç farklı tarihte gerçekleşecek.

Ön kayıt gerektirmeyen ve tüm TTNET Vitamin İlköğretim paketi kullanıcılarının ücretsiz olarak katılabileceği sınavlar 1 Mayıs, 15 Mayıs ve 29 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek. Her öğrenci, sınav günü 09.00-21.00 saatleri arasında kendine uygun olan bir zamanda sınava girebilecek. Sınav, öğrencinin internet üzerinden sınava girdiği anda başlayıp sınav süresi dolduğu anda sona erecek.

Sınav sonuçları, sınavı takip eden günün öğle saatlerinde açıklanacak. Öğrenciye, SBS puanı, ders bazında doğru/yanlış/net bilgileri, başarı durumu ve sıralama bilgisi verilecek. Ayrıca, kazanım bazında değerlendirme bilgisi de paylaşılacak. Öğrenciler, eksiklerini tamamlamasına yardımcı olacak ya da konuları tekrar etmesini sağlayacak bilgiler için TTNET Vitamin İlköğretim’den faydalanabilecek. Sınava canlı olarak gününde katılamayan öğrenciler ise, daha sonra bu sınavlara TTNET Vitamin İlköğretim’de yer alan “SBS Deneme Sınavları” bölümünden ulaşabilecekler.

TTNET Vitamin İlköğretim ve Lise Hakkında:

TTNET, TTNET Vitamin İlköğretim ve Lise paketleri ile interneti, eğitimde fırsat eşitliği ve öğrenme sürecinin gelişimi için yenilikçi bir platforma dönüştmeyi hedefliyor. TTNET İlköğretim ile 4, 5, 6, 7 ve 8’inci sınıfta okuyan öğrenciler, Matematik, Fen ve Teknoloji, Türkçe ve Sosyal Bilgiler alanlarında MEB müfredatı ile uyumlu zengin, interaktif ders içeriklerine ulaşarak ders tekrarı yaparken farklı bir ders çalışma deneyimi de yaşıyor. TTNET Vitamin Lise ile de lise 1 ve 2’nci sınıfta okuyan öğrenciler MEB Müfredatı ile uyumlu Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Dil ve Anlatım, Tarih dersleri ve İngilizce Öğrenim Paketi içeriğine ulaşabiliyor. TTNET’in sunduğu Vitamin paketlerinde 3600’den fazla konu anlatımı ve interaktif alıştırmalar da yer alıyor. Öğrenciler, ders kitabı maketi üzerinden konuları kolayca takip edip; 3 boyutlu canlandırmalar, interaktif etkinlikler ve çözümlü örneklerle anlatılan konular ile derse kolaylıkla hazırlanabiliyor, öğrendiklerini pekiştiriyor, ayrıca konu ve ünite tarama testleri sayesinde eksikliklerini gideriyor.

17 yorum

 1. şirin

  ttnet vitamin sbs ve lise ye hazırlık için çok yerind bir site eğitim kurumu

 2. gızem

  arkadaşlar ben ttnet vitmaine üye oldum dershneye gitmiyorum.Ama mükkemmel bir site yha denemler yılda ben ve kardeşim için 60 tl oduyorz süperr bısı herkese tavsıye ederım..

 3. hüda

  vitamin geercekten ismi gibi vitamin gibi ilaç::::::::::::::::::)

 4. gamze

  arkadaşlar ben üye olmadım acaba nasıl bir site istesemde kayıt olama yeterli param yok neyse size başarılar

 5. nesrin

  ben bu siteye katılmak istiyorum ama nasıl katılacağımı bilmiyorun hende yılda 620 tl çok değilmi? bu siteden başka test adresi bilem varsa içinizde lütfen bana 5 dk ya kadar söyleye bilir mi?

 6. serap

  arkadaşlar ben üye olmadım acaba nasıl kaydolabilirim kaydolmayı çok istiyorumda…:)

 7. lale

  çok kolaydı yahuuuuuuuu

 8. naz

  vitamin çok iyi ama benim öğretmenlerim vitamin

 9. demet

  herkesi vitamine davet ediyorum

 10. şeyda

  vitamin anlatılmaz yaşanır

 11. meral

  süper harika vitamin ben kullanıyorum canlı sbs demeleri falan harika

 12. melis

  sevgili arkadaşlar daha henüz başvurmadım ama arkadaşlarım bu vitaminin çok yararlı olduğunu söylüyorlar bir an önce kayıt olmalıyım zamanımı kaybediyorum….hoşçakalın_hoşçakalın

 13. mehmet

  arkadaşlar bu vitamin yararlı mı bunun hakkında hiç birşey bilmiyom

 14. niyazi

  vitamin yararlı ve herkese tavsiye ediyorum denemekte fayda var

 15. fehime nur

  cok faydali ve lise hazirlika faydali gzl bir site

 16. ilknur

  bence harika bir program yani artık televizyon vakitlerimi ttnet vitaminde değerlendiriyorum

 17. esma

  çokkkkkkkkkkk güzel bir program kaçırmayın

Yorum yazın