Sinema tutkunları Sinepedi’de buluşuyor

Sinema tutkunları Sinepedi’de buluşuyor

ImageSinemalar.com, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek, sinema tutkunlarının görmek istedikleri filmleri ve sanatçıları kendilerinin siteye girebildikleri, bilgi ekleyebildikleri ve diğer kullanıcılarla yorumlarını paylaşabildikleri bir sistem olan Sinepedi'yi hizmete açtı. Sinepedi ile Türkiye'nin en büyük kullanıcı katılımlı film ve sanatçı veritabanının oluşturulması hedefleniyor.

Türkiye internet kullanıcılarına, gösterimdeki filmler hakkında en kapsamlı bilgiyi, katılımcı ve paylaşımcı bir platformda sunan Sinemalar.com'un yeni sistemi Sinepedi hizmete girdi. Sinepedi; sinemaseverlere en çok sevdikleri, başka sinema tutkunlarıyla paylaşmak istedikleri, kendileri için unutulmayacak değerdeki filmler hakkında yorum yapma, diğer kullanıcılarla bilgi alışverişinde bulunabilme imkanı sağlıyor.

Her geçen gün hızla büyüyen ve sinema tutkunlarının buluştuğu en geniş platform olan Sinemalar.com'un üyeleri, Sinemalar.com veritabanında yer almayan, kendileri için çok özel olan bir filmi veya sanatçıyı siteye kendileri ekleyebiliyor; böylece arkadaşları ve diğer kullanıcılarla yorumlarını paylaşabiliyor. Ayrıca Sinepedi'ye katkıda bulunanlar arasında yer alıp ödüller kazanabiliyor.

Sinemanın büyülü dünyasına davetlisiniz!

Geniş bir fragman arşivine sahip olan Sinemalar.com, Sinepedi ile Türkiye'nin en büyük kullanıcı katılımlı film ve sanatçı veritabanını oluşturmayı hedefliyor. Kısa bir süre önce aktif hale gelen ve kullanıcılar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Sinepedi ile sitenin arşivi, açılışa nazaran şimdiden 2 kat genişledi. 

Sinepedi kullanıcısı olmak için en az Figüran (2. seviye) olmak gerekiyor. Figüranlık için gerekli olan 11.000 puanın 7.500'ü ise kullanıcı hesapları aktive edilerek ve kişisel bilgilerin tamamı doldurularak anında elde edilebiliyor.

Sinemanın sihirli dünyasını, Sinepedi'nin sunduğu ayrıcalıklar eşliğinde keşfetmek isteyen herkes, www.sinemalar.com adresine tıklayarak Sinepedi ile tanışıyor.

Yorum yazın