Siteniz 3 dakikada cebinizde

Siteniz 3 dakikada cebinizde

MobilciMobil yaşamın gerekliliklerini günlük hayata taşıyacak yeni platform “Mobilci” kullanımda… Internet sitesi sahiplerinin, hiçbir teknik bilgiye gerek olmaksızın yararlanabilecekleri Mobilci  sayesinde mobil internet siteniz 3 dakikada hazır olacak.

Mobil cihaz kullanarak internete erişen kullanıcıların sayısı tahmin edilenin üzerinde bir hızla artıyor. Internet sitesi sahipleri bu artışa ayak uydurabilmek ve bir an önce sitelerinin mobil sürümünü hayata geçirmek zorundalar.

Mobilci platformu, internet sitelerinin mobil versiyonunu hem kolay hem de çok ekonomik biçimde hayata geçirmeniz için hazır.

Dünyadaki benzer sitelerden sunduğu onlarca servis ile ayrılan Mobilci, özellikle kurumsal kullanıcılar için kullanışlı ve ekonomik bir seçenek oluşturuyor. Tekil kullanıcılar ise sitelerini, bloglarını ve sosyal medya servislerini mobilize edebilmeleri için bulunmaz bir fırsat olan Mobilci’den diledikleri gibi yararlanacaklar, onlarca servisi hayata geçirerek internet deneyimlerini zenginleştirecekler.

3 dakikada mobil internet sitesi

1500’ün üzerinde mobil cihazla uyum sağlayabilen Mobilci platformu, internet sitelerinin tasarımlarını tamamen kişiye/kuruma özel kriterle ile yapabilmenizi sağlıyor. Metin ve görsel girişlerinin basitçe yapılabildiği platformda isterseniz RSS beslemesi ile sitenizdeki tüm yazıların yayınlanması da mümkün. Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal medya araçlarına bağlantıyı saymamıza gerek bile yok.

Mobilci’nin sundukları:

  • Hazır tasarımlarla mobil internet sitelerini veya sayfalarını hızlıca oluşturma imkanı verir,
  • Oluşturduğu mobil internet siteleri üzerinde çeşitli jenerik servisler (Blog, haber, kampanya, katalog, form, sınav, canlı destek, canlı sohbet, tıkla mesaj at, tıkla ara gibi.) yaratma ve sosyal medya servisleri (facebook, twitter vb.) ile entegre ederek yayınlama imkanı sağlar,
  • Pahalı mobil tasarım ve yazılım maliyetlerini büyük ölçüde ortadan kaldıracağından, zaman ve maliyet açısından kaynak israfını önler,
  • Markanın kullanıcılarına mobil reklam, pazarlama, kampanya ve interaktif servisler ile katma değer yaratarak mobil mecrada marka değerini arttırmasını sağlar,
  • Sesli arama ve mesajın giderek ucuzladığı bir ortamda, internet ve GSM operatörlerine mobil internet üzerinde yeni  ve etkin gelir alanları yaratır,
  • Mobil internet site sahiplerinin, oluşturdukları mobil internet siteleri ve servislerini kontak listelerindeki mobil kullanıcılara mobil cihazları üzerinden kolayca mobil internet sitelerine girebilmeleri için SMS, wappush, QRCode (Barkod 2.0) ve sosyal medya kanalları üzerinden anında paylaşabilmelerini sağlar.

Yorum yazın