TakasMerkezi.com hızla büyüyor

Çok kısa bir sürede açık arttırma siteleri arasında 2. sıraya e- ticaret siteleri arasında 8. sıraya yükselen site hacim bazında ayda %40 büyüme gerçekleştiriyor.

Şimdi de TakasMerkezi.com daha hızlı büyümek ve büyürken de kazandırmak için, Franchising sistemi ile İş Ortaklıkları arıyor.

Teknoloji ve internet sayesinde, 100 yıldır dünyada uygulanan ve sadece şirketlerin faydalandığı barter – çoklu takas sistemini  bireylerin de kullanabildiği bir platform sağlayan takasmerkezi.com,Türkiye ve Dünya’da ilk ve tek bu yepyeni finansal modelin temsilciliğini yurtiçinde  bölge bölge vermeye başladı.

Türk internetinin yıldız projelerinden olan takasmerkezi.com, oluşturduğu web sitesi ile evinizdeki ihtiyaç fazlası herşeyi değerlendirebileceğiniz bir platform sağlıyor.

Ürünlerin satışında tercih edilen ikinci el veya açık arttırma sitelerinin tersine, takasmerkezi.com’da bireyler arasındaki alışverişte para kullanılmıyor. Her üye için açılan bir cari hesapla, bir işlem gerçekleştiğinde, ürün bedeli kadar sanal para, alıcının hesabından satıcının hesabına geçiyor. Bu para sadece site içerisinden ürün almak için kullanılabiliyor.

Kadın ayakkabılarından bebek giysilerine, cep telefonlarından bilgisayara, dvd filmlerden kitaplara kadar, sınırsız sayıda ürünü 18 ayrı kategori altında satmak veya almak mümkün.

Sürekli yenilenen kampanyalarla, en çok işlem yapan üyelerine,  notebook’tan mp3 player’lara kadar farklı ürünler hediye ediyor.

DÜNYAYA AÇILMAYA HAZIRLANIYOR

İstanbul Sanayi Odası takasmerkezi.com’u bir Türk teknoloji ürünü olarak tanımladı ve 52 ülkenin dahil olduğu teknoloji-proje havuzuna dahil etti.

Sitenin kurucuları, dünyada benzeri bir site olmadığının ve 52 ülkede birden benzer siteler açmak için yatırımcılarla temaslarda bulunduklarının altını çiziyorlar.

Yorum yazın