Televizyon sosyal ağı Tivilog’dan ilk görüntüler

Televizyon sosyal ağı Tivilog’dan ilk görüntüler

Seyrettiğiniz TV programlarına check-in olabileceğiniz, yorum yazabileceğiniz, Facebook ve Twitter’daki takipçileriniz ile TV seyretme durumunuzu paylaşabileceğiniz bir sosyal ağ olan Tivilog’un ilk ekran görüntüleri yayınlandı.

Yaklaşık 8 aylık bir çalışma ile ortaya çıkan ve geliştirme aşamasında olan web sitesinin 2012 Ocak ayının ilk haftası yayına girmesi planlanıyor. İPhone, İPad, Android ve SmartTv uygulamaları ise yakın zamanda kullanılabiliyor olacak.

Güncel TV programlarının yanı sıra geçmişte hayatımıza girmiş olan onbinlerce dizi, film ve program arşivine sahip olan Tivilog, televizyonda seyrettiğiniz programları arkadaşlarınız ve çevrenizdekilerle paylaşabilmenize olanak sağlıyor.

Tamamen ücretsiz olan Tivilog’a üye olarak kullanıcı adınızı başkalarından önce almanız, sitenin gelişme aşamasına katkıda bulunmanız mümkün. Sürpriz hediyeler kazanabileceğiniz Tivilog’a Facebook hesabınız ile hemen üye olmak ve kullanıcı adınızı rezerve etmek için  için www.tivilog.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın