TTNET eğlenceyi ayağınıza getiriyor

TTNET eğlenceyi ayağınıza getiriyor

TTNET, Tivibu adını verdiği uygulamayla sinema zevkini, internet bağlantısı olan her yerden tatmanızı sağlıyor.

Takip ettiğiniz tüm programları, dizileri, kanalları dilediğiniz zaman izlemenize olanak tanıyan Tivibu, TTNET abonelerine özel 2 paket halinde sunuluyor. Standart Üyelik paketi adı verilen paket, yarlı ve yabancı kanallardan oluşurken; Standart Plus Üyelik paketi, kiralayıp izleyebileceğiniz yüzlerce filmden oluşan bir arşivi de içeriyor.

Bilgisayarınıza kurarak kullandığınız programın teknolojik özellikleri ise şöyle:

  • Seç – İzle: Bu servis ile Tivibu’nun geniş film arşivine istediğiniz zaman internet bağlantısı olan her yerden ulaşabiliyor, film arşivinden istediğiniz filmi, gün veya saat kısıtlaması olmadan defalarca izleyebiliyorsunuz. Dahası Seç-İzle servisi ile yarım bıraktığınız bir filmi daha sonra dönüp kaldığınız yerden izlemeye devam edebiliyorsunuz.
  • Kirala – İzle: Kirala-İzle servisi ile en çok ses getiren, en çok izlenen, oyuncuları, yönetmeni herkes tarafından bilinen, yerli ve yabancı ödüllü filmleri, film başına belirli bir ücret ödeyerek istediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebiliyorsunuz. Ayrıca gündemdeki filmler de, vizyondan çıktıktan hemen sonra Tivibu’da izlenebiliyor!
  • Tekrar – İzle: Tekrar-İzle servisi, TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri, flash haberleri, yerli eğlence / yarışma / spor programlarını yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta boyunca istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyebilmenizi sağlıyor.
  • Durdur – İzle: TTNET Tivibu ile canlı televizyon yayınını durdurabiliyorsunuz. Hatta çok yakında izlediğiniz programı geri alıp, sonra tekrar ileri sarıp kaldığınız yerden televizyon keyfinize devam edebilecekmişsiniz!

Tivibu hakkında daha fazla bilgi almak, Tivibu üyesi olmak ya da programı indirmek için tıklayınız.