Turkcell Superonline’dan ışık hızında Fiberİnternet

Turkcell Superonline’dan ışık hızında Fiberİnternet

İnternete giriş hızını 10 Mbps’dan 20 Mbps’e yükselten Turkcell Superonline, bir yıl boyunca ayda 9,99 TL’den başlayan seçeneklerle Türkiye’yi en hızlı ve uygun fiyatlı ışık hızında fiber internetle tanıştırıyor.

Üstelik modem ve kurulum ücretsiz.

Türkiye’de internet erişiminin öncüsü Turkcell Superonline, fiber optik altyapının sağladığı eşsiz internet deneyimini yine Türkiye’de eşi görülmemiş kampanyalarla birleştiriyor. 30 Haziran’a kadar devam edecek “Fiber İnternet’e Merhaba” ve “Daha Fazla İnternet” kampanyaları kapsamında Turkcell Superonline abonesi olmak isteyenler, seçtikleri bağlantı paketine göre 3 aydan 12 aya kadar, ayda sadece 9,99 TL ödeyerek fiber internet hızını yaşayacaklar. Hem de modem ve kurulum ücreti de ödemeden.

Birim Esener Karakaş: “Standartları yeniden tanımlıyoruz”

Bant genişliği ihtiyacını tüketicilerin, talep ve beklentilere göre geliştirerek geleceğin teknolojisini sunduklarını belirten Turkcell Superonline Pazarlama ve İletişim Müdürü Birim Esener Karakaş, yeni kampanyalarla ilgili şunları söyledi: “Ülkemizi dünyada ilk 5 ülke arasında soktuğumuz saniyede 1000 Megabit servisimizle Türkiye’yi gigabit internetle tanıştırdık. Üstelik bu servisimizi isteyen abonelerimize kısa bir süre için ilk 3 ay, yüzde 50 indirimle 499 TL’ye sunuyoruz. Diğer yandan Türkiye’de standartları yeniden tanımlayarak internete giriş hızını 10 Mbps’den 20 Mbps’e yükselttik. Herkesi fiber internetle çok uygun fiyatlarla tanıştırmak için ayda sadece 9,99 TL’den başlayan fiyatlarla sunacağımız kampanyamızda, yüksek hız ve uygun fiyat yanında hem kotalı hem de limitsiz paketlerimiz için abonelerimize modem ve kurulumu da hediye ediyoruz.”

Fiber İnternet’e Merhaba Kampanyası

Turkcell Superonline’ın Fiber İnternet’e Merhaba kampanyası kapsamında 1 veya 2 GB kota seçenekli 20 Mbps bağlantı paketlerine abone olanlar, ilk 12 ay boyunca ayda sadece 9,99 TL ödeyecekler. Paketlerin aylık ücreti bu sürenin sonunda 1 GB kotalı paket için 20,90 TL, 2 GB kotalı paket için 24,90 olacak. Sabit telefonununu Turkcell Superonline ‘a taşıyan aboneler, her yöne toplam 300 dakikalık ücretsiz görüşme olanağına da sahip olacak.

Daha Fazla İnternet Kampanyası

Turkcell Superonline’ın kullanıcılara çok sayıda seçenek sunan Daha Fazla İnternet kampanyası kapsamında aboneler 20 Mbps’den 100 Mbps’ye varan hız seçeneklerinden, tercih ettikleri pakete göre 3-6 ay arasında değişen sürelerde ayda sadece 9,99 TL ödeyerek yararlanabilecek. Bu paketler kapsamında 900 dakikadan 1800 dakikaya kadar her yöne ücretsiz görüşme hakkı kazanan aboneler, yine sadece bu paketlere özel kampanyadan yararlanarak tüm vergiler dahil ayda sadece 21 TL’ye VINN modem ve 2 GB mobil internet paketine sahip olacak.

İlk 3 ay boyunca 9,99 TL’lik indirimden yararlanacak 20 Mbps hızındaki bağlantı paketlerinin aylık ücreti bu sürenin sonunda taahhüt süresi bitene kadar 4 GB kotalı paket için 29 TL, 8 GB kotalı paket için 34 TL, limitsiz paket içinse 49 TL. Bu paket kapsamında aboneler her yöne ayda 900 dakika ücretsiz görüşme hakkının yanı sıra arzu ederlerse ayda 21 TL’ye VINN modem ve 2 GB mobil internet paketine sahip olabilecek.

İlk 5 ay boyunca 9,99 TL’lik indirimden yararlanacak 50 Mbps hızındaki bağlantı paketlerinin aylık ücreti bu sürenin sonunda 12 GB kotalı paket için 59 TL, limitsiz paket içinse 99 TL. Bu paket kapsamında aboneler her yöne toplam 1500 dakika ücretsiz görüşme hakkının yanı sıra arzu ederlerse ayda 21 TL’ye VINN modem ve 2 GB mobil internet paketine sahip olabilecek.

İlk 6 ay boyunca 9,99 TL’lik indirimden yararlanacak 100 Mbps hızındaki bağlantı paketlerinin aylık ücreti bu sürenin sonunda 16 GB kotalı paket için 89 TL, limitsiz paket içinse 199 TL. Bu paket kapsamında aboneler her yöne toplam 1800 dakika ücretsiz görüşme hakkının yanı sıra arzu ederlerse ayda 21 TL’ye VINN modem ve 2 GB mobil internet paketine sahip olabilecek.

Turkcell Superonline’ın yeni kampanyasından 24 ay taahhütlü abonelik sözleşmesi imzalayan tüm aboneler yararlanabilecek.

Şu anda İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa, Adana, Antalya, Gaziantep ve Mersin’i içeren Turkcell Superonline fiber optik internet hizmetinin sunulduğu illere çok yakında Samsun da eklenecek.

Kampanyalar ve katılım koşulları ile ilgili detaylı bilgi için: www.superonline.net

Yorum yazın