Turkcell Superonline’dan kotaya çözüm!

Turkcell Superonline’dan kotaya çözüm!

Turkcell Superonline’ın yeni internet paketleri, “kotam bitti” sorununu bakın nasıl çözüyor…

 1. Turkcell Superonline’dan kotaya çözüm!
 2. Kotasını Aşmayan İnternet ve diğer avantajlar


Turkcell Superonline
, kullanım kontrolünü müşterilerine bıraktığı yeni konseptini duyurdu. Turkcell Superonline’nın hedefi abonelerinin kendilerine en uygun fiber internet paketini seçerek “hızları” düşmeden internet keyfini katlamaları sağlamak.

Turkcell Superonline’nın yeni çözümleri arasında bulunan “Fiber Hıza Devam” paketinde kullanıcı hız sınırını aşsa bile hızı 1Mbps’ye düşmüyor. Seçtikleri paketin hız alanını aşan kullanıcılar otomatik olarak bir üst hız alanlı pakete geçerek aynı hızda interneti kullanmaya devam ediyor.

Ayrıntılar için tıklayın.

Esnek kotalı internet” seçeneği ise kullanıcılarının kota aşımı endişelerine son vermeyi amaçlıyor. “Esnek Kotalı İnternet” seçeneğinde ev numarasını da Turkcell Superonline’a taşıyanlar 20Mbps hızında 4 GB kotalı fiber interneti 24 TL’ye alabiliyorlar. Kotalarını aşmaları durumunda ise o ay için limitsiz pakete geçerek fiber interneti kullanmaya devam edebiliyorlar. Kullanıcı kotasını ne kadar aşarsa aşsın, en fazla 49 TL ödüyor.

Kotasını Aşmayan İnternet ve diğer avantajlar

Peki “Kotasını Aşmayan İnternet paketi” ne sunuyor? İnternet kullanımını kontrol altında tutmak isteyen kullanıcılar için sunulan internet ise, kotası dolduğunda duruyor. 20 Mbps hızında fiber internet ile 4 GB ya da 8 GB kota seçeneklerinden kendine uygun olanı alan kullanıcılar, kotaları dolduğunda ek kota satın alana kadar internet hizmetini durdurabiliyor.

Ayrıntılar için tıklayın.

Bu paketi tercih edecek kullanıcılar, interneti ihtiyaçları kadarkullanacak, kullandıkları kadar ödeme yapıyorlar. Kampanyada, ev numarasını da Turkcell Superonline’a taşıyanlar 20 Mbps ve 4 GB kotalı fiber interneti 29 TL’ye, 20 Mbps ve 8 GB kotalı fiber interneti ise 34 TL’ye alabiliyor. Ayrıca dilendiği zaman 1 GB ve 4 GB “Joker Kota” paketleri satın alınarak interneti kullanmaya devam etmek mümkün oluyor.

Sabit numarasını Turkcell Superonline’a taşıyanlar ise internet paketlerinden ve indirimli telefon hizmetlerinden yararlanıyorlar. Bunun yanında Turkcell Superonline’lılar kendi aralarında ücretsiz konuşuyorlar.

6 yorum

 1. Ümit YILDIZ

  Bu zamanda bu komik kotalar ve hız alanı ile hala aynı tarifeleri yedirmeye çalışıyorsunuz ya. Helal be size.

 2. Ahmet

  bende açıcam bi şirket 1000000000mbps hız 1gb kota yirse!

 3. mert

  ULAN ben vodafonun 14 tl sinirsiz paketiyle hizim 10 kb 12 saatte idmyle 500mb indirebiliyorum 1 ayda 23 gb giriyorum böle salakça tarifeler 20 mb hiz 4 gb kota sen al o 4 gb kotanida ii bişiler düşünürüz turkcell bikere iyi bi tarife çikarsan şaşiricam ama şaşirmiyom ASSİNDA BUKADARİNİDA BEKLİYODUM …

 4. CNR AVC

  ULAN! AVUSTURYA DA YASIYORUm..! BILGISAYAR MÜHENDISIYIM.. AVRUPADA KOTALI INTERNET KALKALI SENELER OLUYOR..! bu ne ya sakami?

 5. Ünal

  Bir telefon hattı bile çekip internet sağlayamayan superonline mi yapı yo ? Hep hikaye . Bir mahallede 10 kişi oldunuzmu size fiber internet çekiyoz diye vaat veriyolr ama telefon hattı bile çekmiyolar.

 6. Saygın

  TürkTELEKOM her daim ilk tercihim…

Yorum yazın