WWE Türkiye web sitesi açıldı

WWE Türkiye web sitesi açıldı

World Wrestling Entertainment (WWE) ve sevenload, www.wwe.com.tr adresinde yer alacak olan WWE Türkiye Resmi Web Sitesi’nın açılışını anons ettiler.

Yeni web sitesi WWE’nin tüm video ve fotoğraf içeriğinin çevrimiçi kataloğunu Türkçe olarak yayımlayacak. Buna ek olarak, sevenload’un video teknolojisi kusursuz bir medya deneyimi yaşatırken; yorumları, forumları ve mikroblog servislerini kapsayan sosyal medya özellikleri de harika bir kullanıcı deneyimi sağlayacak.

WWE Başkan Yardımcısı ve Uluslararası Televizyon & Dijital Yönetim Müdürü Dominic Hayes şöyle dedi: “sevenload ile iş birliği yaparak gerçekleştirdiğimiz yeni Türkçe web sitemizi tamamen açtığımızı anons etmekten mutluluk duyuyoruz. Bu yeni site WWE’nin en hızlı büyüyen fan örgülerinden birine WWE’nin fantastik çevrimiçi deneyimini sağlayacak.”

sevenload COO’su Andreas Heyden ise şöyle ekledi: “Başarılı Almanca ve Fransızca WWE komüniteleri lansmanlarımızdan sonra, Türk fanlara harika video içerikle yepyeni ve çekici sosyal medya ortamı sağlamak için WWE ile tekrar partner olmaktan gurur duyuyor.”

2 yorum

  1. Oktayusx

    Tek kelime ile : gerekliydi ..

  2. Ahmet

    Gerekli miydi?Güldürmeyin beni.Bir kere site zaten berbar.Size tavsiyem dunyagureseglencesi.yetkiforum.org.Bedava site ama adamlar işlerini iyiy yapıyorlar

Yorum yazın