Yeni gözlüğünüzü sanal aynada deneyin

Yeni gözlüğünüzü sanal aynada deneyin

optickGözlükler yaz mevsiminin en önemli aksesuarlarıdır. Peki, size uygun gözlüğü nereden bulacaksınız? Onlarca markadan size en uygun fiyatı bulup, dakikalarca, belki de saatlerce sürecek olan karar verme aşamasını nasıl atlatacaksınız? Bunun çözümü çok uzakta değil! Optick.com.tr adresini ziyaret etmeniz yeterli.

Gözünüz Sanal Ayna’da olsun!

Tarzınızı seçimleriniz belirler, seçimleriniz de sizi farklı kılar. Yaz aylarında sizi farklı kılacak en önemli aksesuar gözlüklerinizdir. Yüzünüze uyan ve sizi zararlı ışınlardan koruyacak gözlüğü bulmak, karar verme sürecini de ekleyince zamanınızın büyük bir kısmını alabilir. Bu süreyi azaltmak için internetten alışveriş yapmayı tercih ettiniz. Peki, beğendiğiniz gözlüklerin size yakışıp yakışmadığını nasıl anlayacaksınız?

Çözümü basit! Optick.com.tr adresine girerek Sanal Ayna uygulamasına tıklayın ve beğendiğiniz gözlükleri denemeye başlayın. Eğer kararsız kaldıysanız, arkadaşlarınızın da fikrini almak istiyorsanız; uygulamayla çektiğiniz fotoğraflarınızı sosyal medya adreslerinizden arkadaşlarınızla paylaşın.

Dünyaca ünlü markaların birbirinden şık modellerine %30’a varan indirim fırsatlarıyla ve %100 orijinal ürün garantisiyle sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Optick.com.tr’yi ziyaret etmek.

Yorum yazın