iOS ve Android ile ücretsiz FIFA 14 keyfi

iOS ve Android ile ücretsiz FIFA 14 keyfi

NFL Amerikan Futbolu düşkünlerine ücretsiz Madden 25 oyunu sunan EA, aradan geçen kısa sürenin ardından benzer hamleyi futbol düşkünleri için de gerçekleştirdi. Yeni dağıtıma giren FIFA 14 oyununu Android ve iOS işletim sistemi içeren cihaz sahipleri ücretsiz olarak oynayabiliyor. EA açıklamasına göre yeni sürümde görüntüler son derece gerçekçi.

fifa14

Dünya genelindeki 33 ligin oynandığı 34 stadyumu ve 600 futbol takımındaki 16 bin oyuncuyu esas alan FIFA 14, zoru başararak oyuncuların karakteristik özelliklerini aynen yansıtıyor. Böylece tablet ya da akıllı telefon sahipleri FIFA 14 oynarken gerçeğinden farksız futbol deneyimi elde edebiliyor. Dokunmatik ekran için optimize edilmiş olan oyun esneklik sağlıyor.

Oyuncular isterlerse kendi takımlarını oluşturabiliyor ya da transferler gerçekleştirebiliyor. Oyunun ücretsiz olduğunu söyledik ama çok sayıda oyun içi satın alınabilir eklenti sunuluyor. Üç ayrı oyun modu teknik direktörlük, turnuva ve kick off. Bu sonuncu seçenek sadece bir miktar ödeme yapmış olanlara sunuluyor. İndirme boyutu 1.3 GB olduğundan depolama alanı ve Wi-Fi şart.

Yorum yazın