Justin Bieber’dan sosyal uygulamaya büyük yatırım

Justin Bieber’dan sosyal uygulamaya büyük yatırım

Kanadalı pop yıldızı Justin Bieber elde ettiği büyük serveti farklı alanlarda kullanmaya devam ediyor. Şu ana kadar adı duyulmamış olan “Shots of Me” adlı sosyal uygulamaya destek verme kararı aldı. Kısa süre sonra sunulacak olan uygulama, şarkıcının genç yaştaki fanatiklerini hedef alıyor olacak. San Francisco merkezli RockLive adlı yeni bir firmanın geliştirdiği uygulama, elde ettiği 1.1 milyon dolar destekle şaha kalkabilir.

justin-bieber-the-key-perfume-650-430 Uygulamaya destek veren diğer yatırımcılar arasında Shervin Pishevar, boksör Floyd Mayweather ve Tom McInerney yer alıyor. Bieber’in verdiği desteği ilan eden Fortune dergisine göre diğer yatırımcılar da hayli hevesli. Shots of Me adlı sosyal paylaşım platformunun detayları henüz belirli değil. Elbette adından anlaşılacağı gibi fotoğraflar üzerine odaklanıyor ama kurucu kardeşler John ve Sam Shahidi’ye göre çok daha fazla özellik olacak.

RockLive CEO’su John Shahidi açıklamasına göre Bieber’e ulaşıp diğer sosyal ağlardan farklı olarak neler sunacaklarını anlatmaları yeterli olmuş. Twitter’da 50 milyona yakın takipçisi olan Justin Bieber en çok takip edilen kişilerden biri. Sadık takipçilerin duyurudan sonra Shots of Me’ye ne oranda geçiş yapacağı merak konusu. Bieber, Viddy adlı video paylaşım sitesini övünce site yoğun ilgi görmüştü.

Yorum yazın