Kuşadası ve Didim Yandex’in Panoramalarında

Kuşadası ve Didim Yandex’in Panoramalarında

Türkiye’nin sevilen tatil beldelerinden Kuşadası ve Didim’in panoramaları Yandex.Haritalar’a eklendi.

ApollonKuşadası ve Didim de internet üzerinden panoramik olarak gezilebilecek. Yandex.Haritalar’a eklenen 360 derecelik ve yüksek çözünürlüklü panoramalar sayesinde kullanıcılar, Didim’deki Apollon Tapınağı, Kuşadası Kalesi ve Davutlar Plajı gibi mekanları, diledikleri zaman ve bilgisayar başından ayrılmadan detaylı olarak görebilecek.

Akbük de dahil olmak üzere, Kuşadası, Didim ve çevresinin cadde ve sokak görüntülerinden oluşan yeni panoramalar, kullanıcılara mekanları tüm detaylarıyla görebilme, daha önce hiç gitmedikleri yerlerde kolayca yol bulma ve nereleri gezip göreceklerine önceden karar verebilme gibi imkanlar sunuyor.

Yaklaşık 50 bin fotoğraf kullanılarak oluşturulan yeni serviste toplam, 341 km cadde ve sokak görüntüsünden oluşan 12 binden fazla panorama bulunuyor. Özel görüntüleme donanımlı arabalarla yapılan çekimler, Apollon Tapınağı ve Kuşadası Çarşısı gibi araba ile geçmenin mümkün olmadığı yerlerde, kameralar bisiklet üzerine yerleştirilerek veya elle taşınarak gerçekleştirildi.

Yorum yazın