Lenovo’dan hediyeli Facebook oyunu

Lenovo’dan hediyeli Facebook oyunu

Nexum Creative, Lenovo Türkiye için Facebook uygulaması geliştirdi. 15 Ağustos tarihine kadar sürecek Lenovo İdeal Karışım kampanyası kapsamında uygulamaya katılıp en çok desteği toplayan bir kişi Lenovo IdeaCentre All-in-one kazanacak.

Bilgisayar, televizyon, oyun konsolu özelliklerini üzerinde barındıran 2. nesil Intel® Core™ işlemci ile güçlendirilmiş Lenovo IdeaCentre All-in-one,  şık görüntüsü, interaktif yapısı ve akıllı özellikleri bir arada barındırmasıyla ön plana çıkıyor. Nexum Creative tarafından geliştirilen “Lenovo Ideal Karışım” uygulamasında ise katılımcılar arkadaşlarını, Facebook üzerinden en iyi özelliklerine göre seçerek kendi ideal karışımlarını oluşturuyor. Ziyaretçiler, kendi arkadaşlarının 6 farklı özelliğini harmanlayarak yepyeni bir kişilik oluşturuyor. En çok desteği toplayan katılımcı ise kampanya sonunda Lenovo IdeaCentre All-in-one kazanma şansını yakalıyor.

Nexum Creative

Türkiye’nin ilk uluslararası interaktif ajansı olan Nexum Creative, web tasarım ve uygulama, mobil site tasarım ve uygulama, advergame, kampanya fikir, tasarım ve uygulama, web pazarlama, e-mail pazarlama, içerik hazırlama ve yönetimi, sosyal medya yönetimi, interaktif CD, jenerik film, 2D ve 3D animasyon ve web prodüksiyon alanlarında hizmet vermektedir.  “Interactive Media Awards” (IMA) gibi çeşitli uluslararası pazarlama ödüllerine sahip olan Nexum Creative farklı sektörlerdeki birçok büyük firma ve markalara uzun soluklu projeler geliştirmektedir.

http://apps.facebook.com/idealkarisimlenovo

Yorum yazın