Lenovo’nun yeni tablet serisi Türkiye’de

Lenovo’nun yeni tablet serisi Türkiye’de

Lenovo, farklı fiyat ve konfigürasyonda, her tür tüketiciye dokunabilecek yeni tablet serisini Türkiye pazarına sundu.

Lenovo-A1000LLenovo’nun yeni tablet serisinin ilk üyesi IdeaTab A1000L, gelişmiş stereo hoparlörler ile video, müzik ve oyunlar gibi her çeşit multimedya ortamı için gelişmiş ses deneyimi sunuyor. 10,7 mm inceliğe ve 345 gr ağırlığa sahip IdeaTab A1000L’nin HD ekranı hem açık hem kapalı mekanda net ve renkli bir görüntüleme deneyimi sunuyor. Yüzde 70 renk skalalı ekran, “pahalı” tabletlerde bulunan birçok ekrandan daha canlı video ve görüntüler gösterme iddiasına da sahip. Cep telefonu gibi ürünlere bağlama ve kolay şarj etme için Micro-USB girişine sahip tablet, micro-SD kart yuvası barındırıyor ve fabrika verilerine göre tek şarjla 8 saate kadar WiFi bağlantıya imkan tanıyor.

3G’siz olmaz diyenlere: “A3000”
Yavaş çalışan, düşük performanslı tabletlerden sıkıldıysanız, Lenovo’nun A3000 modeline göz atmanızda fayda var. A3000’in dört çekirdekli CPU teknolojisi bu tablete yüksek hız kazandırırken, isteğe bağlı 3G hızlı internet bağlantısı, saniyede 42 MB’a kadar indirme hızı sağlıyor. 11 mm inceliğe ve 345 gr ağırlığa sahip tablet, 7 saate kadar pil ömrüne sahip ve 7 inç ekranlı cihazda, 0,3MP ön web kamerası ve 5MP arka web kamerası bulunuyor.

Büyük ekran olsun diyenlere: “S6000”

Lenovo-S6000

Tablette büyük ekrandan vazgeçemeyenler için S6000’in 10,1 inç HD IPS çoklu dokunmatik ekranı, 178 derece görüş açısına sahip parlak ve canlı görüntüleme deneyimi vaat ediyor. Böylece film izlemek ve dijital eğlencenin tadını çıkarmak mümkün… Tablet, multimedya özellikleri, yaklaşık 9 saat kesintisiz performans sunan yedek pili ve dört çekirdekli işlemcilerle güçlendirilmiş ince tasarımlarıyla öne çıkıyor. S6000’de isteğe bağlı bulunan Bluetooth klavyesiyle yazı yazmak daha rahat. S6000’de ister entegre 16GB ister 32GB kullanın, MicroSD kart slotu 64GB’a kadar ilave depolama alanına sahip olma esnekliği ve rahatlığı sunuyor.

Bilgisayarımdan farkı olmasın diyenlere: “Miix”

Lenovo-Miix

580 gr ağırlığı ve 1 cm inceliği ile seyahat sırasında bir tablet, çalışma saatleri içinde ise dizüstü PC’ye dönüşen Lenovo Miix’i farklı kılan ise “Quick flip” olarak adlandırılan AccuType klavyesi. Klavye sayesinde hem tablet hem de dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilen Miix’te, entegre Intel HD grafik çözümü ve 2 GB bellek bulunuyor. Standart tabletlerden öne çıkan özelliği ise 64 GB dahili depolamaya sahip olması. Entegre Bluetooth 4.0, WiFi ve/veya opsiyonel 3G-GPS bağlanabilirliği sunan cihaz, 10 saate kadar pil ömrüne sahip.

 

Yorum yazın