LG kıvrımlı ekran telefon mu çıkartıyor?

LG kıvrımlı ekran telefon mu çıkartıyor?

Samsung’un ardından şimdi de Koreli teknoloji devi LG kıvrımlı ekrana sahip bir akıllı telefon çıkarmayı planlıyor. Henüz detaylar su yüzüne çıkmasa da telefonun önümüzdeki ay alıcıların beğenisine sunulması bekleniyor.

lg-635x356

LG, kasım ayında G Flex isimli kıvrımlı ekran bir akıllı telefon piyasaya sürmeyi planlıyor. Haber kaynağı Cnet, raporunda şirketin planlarına aşina olan isimlere yer vermiş.

Habere göre, cihaz 6 inçlik kıvrımlı OLED (organik LED) ekrana sahip olacak. Kıvrımlı oluşu telefonun mutlaka esnek olacağı anlamına gelmiyor, yalnızca ekranın bir eğrilik derecesi olacağına işaret ediyor.

LG’nin planları henüz sonuçlanmış değil ancak her şey yolunda giderse cihazın gelecek ay raflarda yerini alması bekleniyor.

Samsung’un da bu ay kıvrımlı ekran bir akıllı telefon piyasaya sürmeyi tasarladığını göz önünde bulundurursak, kıvrımlı telefonlar bu tatil sezonuna damgasını vurabilir.

4 yorum

 1. Asım Sarıhan

  katlanırsa iyi olur. cebe de sığar ekranı da büyük olur

 2. berat işci

  samsunga rakip çıkıyo işte aynı anda çıkarsalarda sonucu gözlerimizle görsek

 3. abdullah tekin

  LG firması g pro ile birlikte bu modelden sonra çıkarılan bütün modelleri IPS ekran olarak yapmaya başladı LED tarzı ekran kullanmayı bıraktı sen diyorsun ki Led ekranlı bir telefon çıkacak diyorsun bu haberi ne kadar ciddi alabilirim bakayim hiç

 4. Özgür

  Nedir bu kıvrımlı ekran takıntısı arkadaş ne saçma bişey ya, ne faydası var ben hala anlamış değilim, bikere hiç estetik değil, sırf arka cebimde zarar görmesin diye mi bu kıvrım yada konuşurken yüze daha iyi otursun diye mi, allah aşkına kaç kişi telefon yüzüne oturmuyor diye şikayet ediyor gereksiz bir uğraş bu kıvrım meselesi.

Yorum yazın