Logitech’ten yeni mobil oyun kontrolörü

Logitech’ten yeni mobil oyun kontrolörü

Logitech, yeni oyun kontrolörü Logitech PowerShell Controller + Battery’i tanıttı. Konsol oyunları için dizayn edilen Logitech PowerShell Controller + Battery, iOS 7’yi destekleyen iPhone 5s, iPhone5 ve 5. Nesil iPod touch’lardaki oyun oynama süresini arttırıyor.

Logitech-POWERSHELL_TOP_iPhone_StrikeWing_Game_whtBKGD

Oyun konsolunu kullanmak için sadece uyumlu iPhone ya da iPod touch’ı kontrolörün içine yerleştirmek yeterli. Logitech Powershell Controller + Battery’nin analog off-screen tuşları konsol oyuncularına tanıdık bir oyun deneyimi yaşatırken; dPad (yön tuşları), arka tuşlar ve aksiyon tuşları ise oyunu rahatça kontrol etmelerine yardım ediyor.

Daha etkili bir oyun deneyimi yaşatmak için tasarlanan Logitech Powershell Controller + Battery sayesinde tüm ekranı oyunu görmek için kullanabiliyorsunuz. iPhone ve ya iPod touch ile beraber kullanılan Logitech Powershell Controller + Battery, açma-kapama, ses, kamera, hoparlör tuşlarına, kulaklık ve şarj girişine doğrudan erişim sağlıyor. Logitech Powershell Controller + Battery’nin 1500 mAh bataryası, cihazınızın şarj kapasitesini de artıyor. Kontrolörü, cihazdan çıkarmadan iPhone 5s, iPhone 5 ya da 5. Nesil iPod touch cihazlarıyla beraber şarj edebiliyorsunuz.

iOS 7 desteği ile çalışan oyunların çoğuna uyumluluk gösteren Logitech Powershell Controller + Battery, Bastion, Fast & Furious 6: The Game, MetalStorm Aces, Galaxy On Fire 2 HD, ve Nitro gibi oyunlarla da çalışıyor. Kontrolör ile oynanabilecek oyunlara Apple App Store’dan ulaşılabilir.

Online olarak ön satışa çıkan Logitech PowerShell Controller Battery’nin, Aralık ayında, Avrupa’daki Apple Store ve diğer mağazalarda 99,99 Dolar’dan satışa sunulması bekleniyor.

Yorum yazın