Lumia’da seçenek çoğalıyor: Lumia 625

Lumia’da seçenek çoğalıyor: Lumia 625

Nokia Lumia 625, geniş 4.7 inçlik hassas LCD ekranı, 5 farklı renkten oluşan değiştirilebilir kapakları ve LTE – 4G internet erişimi ve Canlı Kutucuklar ile kişiselleştirilebilir bir akıllı telefon deneyimi sunuyor.

lumia_625Windows Phone 8’in en son sürümü tarafından desteklenen ve Nokia Lumia Amber güncelleştirmesini içeren Nokia Lumia 625, akıllı telefon kullanma deneyimini daha zengin ve daha kolay bir zemine çekme iddiası ile ortaya çıkıyor. Canlı Kutucuk güncellemeleri doğrudan başlangıç ekranına aktarıyor, Kişiler ise arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantıda kalmanın kolay bir yolunu sunuyor. İçeriğinde Xbox Live, Microsoft Office ve 7GB çevrimiçi SkyDrive depolama alanı bulunduran Windows Phone 8, hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmış.

Nokia 625 de bulunan Akıllı Çekim özelliği ile tek dokunuşta birden fazla fotoğraf çekmek, fotoğraflarda istediğiniz değişiklikleri yapmak mümkün. Sinemagraf uygulaması ile, saniyede 15 kare fotoğraf çekebilir, fotoğraflarınıza canlı bir animasyon etkisi kazandırabilirsiniz.

165.000’den fazla uygulamaya erişebilirliğiyle Nokia Lumia 625, aynı zamanda Internet Explorer 10 ile video görüntülemeyi, oyun oynamayı ve internette güvenli sörf yapmanızı sağlıyor. SD hafıza kartı desteği sayesinde 64 GB’a kadar depolama alanı kullanmanıza olanak tanıyor.

Nokia Music ile birlikte gelen Mix Radio servisi 12 milyona yakın şarkı arasından oluşturulan listeleri herhangi bir kayıt veya abonelik gerektirmeden reklamsız bir şekilde dinlemeye ve internete bağlanmadan indirmeye olanak tanıyor. Nokia, Cloud ile işbirliğine girerek yüksek değerdeki ses performansı entegre edilmiş mikrofonu ve sesli arama ve müzik kontrol düğmeleriyle birleştiren BOOM kulaklıklarını da üretti.

Nokia Lumia 625’in Türkiye’de 3. çeyrek sonunda satışa sunulması planlanıyor.

Yorum yazın