MARLEY Türkiye’de

MARLEY Türkiye’de

Exodus Harvest_D 007Bob Marley’in daha iyi bir dünya için  ‘One Love One World’ (tek sevgi tek dünya) vizyonunu yaymak amacıyla, aile fertlerinin teşvikiyle üretilen Marley kulaklık ve hoparlörler Türkiye’de de satışa sunuldu. Jammin’, Freedom ve Destiny isimli üç farklı koleksiyonda, kulak içi ve kulak üstü kulaklıklar ile taşınabilir hoparlörlerden oluşan ürünler ilk olarak Vakkorama Mağazaları’nda müzikseverler ile buluşuyor.

bag of rhythmGücünü mesleğinin ustası Bob Marley’den alan Marley markası, yarattığı her üründe aynı ustalığı hedefliyor. Müzisyenler yardımıyla geliştirilen bas ve tizin uyumuyla her enstrüman ve sesin optimum seviyede duyulması için tasarlanan ürünler aynı zamanda Bob Marley’in zamansızlığına yakışan zorlu yaşam koşullarına dayanacak şekilde üretiliyor.

Marley ürünleri satışından elde edilen gelirin bir kısmı Marley Ailesi tarafından kurulan 1Love Vakfı’na aktarılıyor.  Ana ilgi alanları gençlik, dünya ve barış olan 1Love da bu geliri destekleyici projelere yönlendiriyor.  Ürünlerin fiyatları 69 ile 999 TL arasında değişiyor.

Tagged with:

Yorum yazın