Mediakraft, Türkiye’de Youtube starları yaratacak

Mediakraft, Türkiye’de Youtube starları yaratacak

Avrupa’nın online video devlerinden olan Mediakraft, Türkiye operasyonlarına başlıyor. Mediakraft Türkiye, internet videosu üreten yetenekleri destekleyerek daha fazla izleyiciye ulaşmalarını ve videolarından para kazanmalarını sağlayacak.

MediakraftLogo-

Mediakraft’ın 2 yılı aşkın süredir Almanya, Polonya ve Hollanda’da 600 Youtube kanalı ile ortaklığı bulunuyor. Mediakraft şimdi de bu deneyimlerini İstanbul’daki ekibi üzerinden Youtube’ta video içerik üreten Türk yeteneklere aktaracak.

Youtube Türkiye’de her ay 19 milyon ziyaretçi 3 milyar video izliyor​. Kişi başı ay​da 470 dakika video izl​eniyor. Mediakraft’ın Türkiye’deki operasyonlarında Ersan Özer yönetici ortak olarak görev yapacak. Özer, 2000 yılından bu yana hayata geçirdiği itiraf.com, uzmantv.com gibi internet girişimleri ile tanınıyor. itiraf.com, Türk internetinin ilk içerik sitelerinden biri olarak ilgi çekici konseptiyle dikkat çekmişti. Uzmantv ise ay​lık​ 6 milyon izleyicisi ile ​Türkiye’nin en büyük video sitelerinden biri konumunda.

Video üreten yetenekler ve video içerikleri olan medya şirketleri, Mediakraft Türkiye’ye [email protected] adresinden ulaşabilir.

Yorum yazın