Microsoft Imagine Cup 2014 başlıyor

Microsoft Imagine Cup 2014 başlıyor

Microsoft’un her sene düzenlediği yeni projeleri ortaya çıkaran ve yaratıcı gençleri destekleyen Imagine Cup turnuvasının 2014 ayağı başlıyor. Arkadaşlarınızla birleşip takımınızı kurmanın tam zamanı. Teknoloji düşkünü öğrencilerin yarıştığı Imagine Cup ile ilgili detaylı bilgiler Microsoft sitesinden alınabiliyor. 2014 finalleri Microsoft’un Washington’daki merkezinde gerçekleşecek.

capture

Yarışmaya katılanlar içinde en iyiler final için Seattle’da Microsoft’un misafiri olacaklar. Elbette yarışma sonucu sadece Microsoft merkezine geziden ibaret değil. Toplam değeri 750 bin doları bulan ödüller hazır. Bu ödüller sayesinde katılımcılar projelerini küçük ölçekten gerçeğe dönüştürebilecek ve daha popüler hale gelebilecek. Bu seneye özel olarak bazı değişiklikler var. Bazı alanlarda değerlendirme yapılmayacak ama yeni kategoriler olacak.

Yeni seçeneklerden biri video esaslı bir yarışma. Ayrıca fark edileceği gibi sitenin tasarımı ve turnuvanın logosu değişti. Önümüzdeki bir kaç ay boyunca turnuva ile ilgili ek bilgiler paylaşılacak. Duyuru ile ilgili daha fazla bilgi için: http://www.imaginecup.com/Blog/Details/welcome-to-imagine-cup-2014!

Tagged with: ,

Yorum yazın