3G’cilere yeni bir LG

3G’cilere yeni bir LG

LG Electronics, yeni LG GU285 cep telefonuyla, sınırsız mobil iletişimin kapılarını açıyor.

LG Electronics (LG), geliştirdiği yeni cep telefonlarıyla, 3G teknolojisinin günlük yaşama getirdiği kolaylık ve yenilikleri pekiştiriyor.

LG’nin yepyeni cep telefonu LG GU285, şık tasarmı, görüntülü konuşma özelliği, yüksek veri aktarım hızı ve geliştirilmiş multimedia içerikleri ile tüketicilerin mobil iletişim ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor. LG GU285, sahip olduğu VGA Kamera, Internet, Mobil e-mail, Bluetooth, ve Micro USB portu gibi teknolojik özellikleri ile kullanıcılarının yaşamlarını kolaylaştırırken MP3 çalar, FM radyo özellikleriyle yaşamlarına eğlence katıyor.

Yeni LG GU285’in “Akıllı Not Sistemi” özelliği, notlara ulaşabilmek için karmaşık menü seçenekleriyle uğraşmayı ortadan kaldırıyor. Akıllı Not sistemi aranılan notlara kolayca erişebilmek için post it gibi sürekli olarak ana ekranda yer alıyor.

16GB’a kadar artırılabilir micro SD hafıza kartı desteği sunan LG GU285, “Görüntülü Görüşme” özelliği ile de kullanıcılarına arkadaşlarıyla ve aileleriyle yüz yüze konuşmanın keyfini sunuyor. Kısayol Tuşu, en sık kullanılan özelliklere istenildiği zaman doğrudan ulaşım sağlıyor.

Yorum yazın