Avea BiDünya’dan içerik indirene yılbaşı hediyesi

Avea BiDünya’dan içerik indirene yılbaşı hediyesi

ImageAvea'nın ‘Yılbaşı Kampanyası'nda yer alan kategorilerden istediği içeriği (ringa, oyun, müzik, resim…) 31 Aralık 2007 tarihine kadar telefonuna indiren aboneler, yepyeni cep bilgisayarları ve cep telefonları kazanma şansı elde ediyor. Kampanyaya katılım www.avea.com.tr 'deki, wap.avea.com.tr'deki ya da *100# üzerinde yer alan Yılbaşı Kampanyası başlığı altında yer alan kategorilerden istediği içeriği telefonuna indirmeyle sağlanıyor.

31 Aralık 2007'ye kadar Oyun, Ringa, Müzikİndir, Video, Melodi (Mono, Poli, Gerçek Ses),  Resim (Tema, Duvar Kağıdı, Logo), ve Astroloji Paketi'nin yer aldığı Yılbaşı Kampanyası menüsüne giren aboneler, bu servislerden herhangi birini kullandıkları takdirde cep telefonlarına SMS gönderiliyor ve kampanyaya çekiliş hakkı kazandıkları bilgisi veriliyor. Aboneler, daha çok içerik indirdikçe kazanma şanslarını arttırıyor.

7 Ocak 2008 tarihinde yapılacak çekiliş ile sonlanacak kampanya sonunda ise 5 Avea abonesine HTC Touch, 100 Avea abonesine ise SonyEricsson K790i cep telefonu hediye edilecek.

Yorum yazın