Bucketz bu hafta ücretsiz

Bucketz bu hafta ücretsiz

bucketzHâlâ indirmediyseniz, Türklerin müthiş oyunu Bucketz ilk defa ve sadece bir hafta boyunca iPhone, iPad ve iPod touch için App Store’da ücretsiz! Buraya tıklayarak Bucketz’ı hemen ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

BUCKETZ BİR FİZİK VE DENGE OYUNU

Bucketz, oyuncuları, kovaların hüküm sürdüğü ve denge unsurunun ön planda olduğı gizemli bir dünyaya ve eğlenceli olduğu kadar da heyacanlı bir maceraya taşıyor.

Fizik kurallarının yaşama uyarlanmış eğlenceli bir versiyonu olan oyunda, karakterleri renkleri kadar farklı 9 kovanın (bucketz) macerasına katılan oyuncular, bir yandan ekranda uçan yüzlerce nesneyi dengeli bir şekilde istiflerken diger yandan gittikce artan zorluklarla mücadele edecekler.

Bilardo toplarından meyvalara,  micro organizmalardan gezegenlere kadar uzanan bu objeleri kovalarınıza (bucketz) atmak işin sadece ufak bir kısmı. Oyunda kovaları kaçırmaya calışan uzaylılardan, içinden ne çıkacağı belirsiz hediye paketlerine, görüş mesafesini yok eden sis bombalarından, ekranda ne varsa içine çekebilecek kara deliklere kadar türlü zorlukla da mücadele etmek gerekiyor.

Oyuncuların yardımına koşan pek çok unsur da var. Bir Yin-Yang sembolu ile dengeyi düzeltmek, bir kaç şemsiye ile kovalarınızı korumak, ya da belirecek olan bir saat ile oyununuzu  yavaşlatıp ekrandaki aksiyonu ve yüksek tempoyu kısa süreliğine kontrol altına almak mümkün.

Birçok bölüm sonunda, Boss karakteri ile Kara Kova’nın kendisi (Dark Bucket) ve şekil değistiren sinsi yaratıklardan oluşan çetesi de (Minions) oyuncuları bekleyen sürprizler arasında yer alıyor.

Başarıyla geçilen her aşama sonrasındaki Bonus bölümleri ile oyun içi mağazasında (Bucketz Shop) kullanabileceginiz Bucks adı verilen paraları kazanmak mümkün. Bu mağazada da oyununuzu kolaylaştıracak onlarca eşya bulunuyor.

Yorum yazın