Çift SIM kart teknolojili DST22

Çift SIM kart teknolojili DST22

ImageÇift SIM kart teknolojisini mobil telefon kullanıcısı ile buluşturan Gençcell, General Mobile DST22 ile çift SIM kart kullanıcılarına yeni bir model sunuyor. Hem dokunmatik hem de tuşlu olan DST22 çift SIM kart teknolojisini Bluetooth ile buluşturarak bir ilke daha imza atıyor. Çift anteni sayesinde iki farklı operatörün kartlarının aynı anda çalışmasına olanak sağlayan DST22'nin sol tarafındaki arama tuşu ile birinci hattan sağ tarafındaki arama tuşu ile ikinci hattan arama yapabiliyorsunuz.

Aynı zamanda farklı hatlara gelen çağrıları bekletebiliyor ve çağrılar beklerken başka bir arama yapabiliyorsunuz. DST22 ile istediğiniz hattan SMS gönderebiliyor ve gelen SMS lerin hangi hattan geldiğini görebiliyorsunuz. Şık tasarımı ve hem dokunmatik hem de tuşlu kullanıma olanak sağlayan ürün aynı zamanda MP3, MPEG4 formatlarını destekliyor.

1GB Mikro SD Kart, 2 mega piksel kamera, 262 K renk 2,4 TFT ekran, USB şarj, araç şarjı, MP3 çalar, MPEG4 oynatıcı, video kaydedicisi ve yedek bataryası bulunan General Mobile DST22 aynı zamanda E-Mail alıp göndermenize olanak sağlıyor.

Yorum yazın