G777 ile telefonda sinema keyfi

G777 ile telefonda sinema keyfi

ImageCep telefonu teknolojisinde ilkleri mobil telefon kullanıcısı ile buluşturan Gençcell, General Mobile G777 ile yeni bir dönem başlatıyor. G777 mobil izleyici, Mis SMS ile size ait olan bilgileri korurken, kutusunda yer alan video gözlükleri ile istediğiniz her yerde sinema izleme keyfini yaşatıyor. Dünyada bir ilke daha imza atan General Mobile, G777'de bulunan mobil izleyici özelliği ile telefonunuz çalınsa bile sizden başkasının kullanmasına izin vermiyor.

Telefonda sinema izlediniz mi?

G777 ile artık istediğiniz filmi istediğiniz yerde sinema tadında izleyebilirsiniz. G777, 2GB hafızası ile istediğiniz filmi telefona indirmenize olanak sağlarken standart aksesuar olarak kutusunda yer alan video gözlükleri ile beyaz perdeyi cebinize taşıyor. G777 ile sinema cebinize taşınırken boş vakitleriniz keyifli anlara dönüşüyor.

Mobil izleyici özelliği ile bu telefon sadece size ait…

Dünyada bir ilke daha imza atan General Mobile, G777'de bulunan mobil izleyici özelliği ile telefonunuz çalınsa bile sizden başkasının kullanmasına izin vermiyor. G777'nin mobile izleyici özelliği telefon çalınıp başka bir kart takıldığında daha önceden telefona kaydettiğiniz numaraya bir mesaj göndererek durumu kullanıcıya bildiriyor ve telefonu kilitleyerek çalan kişinin kullanmasına izin vermiyor.

Sahibinden başkasının kullanamaması için tasarlanan G777 en sadık cep telefonu…

Mesajınız sadece size özel

G777'nin çarpıcı bir diğer özelliği ise gelen mesajları sizden başka kimsenin göremiyor olması. Sizin belirlediğiniz şifre ile "Mis SMS" menüsündeki mesajlarınızı sadece siz okuyabiliyorsunuz.

Arka plan sesleri ile nerede olmak isterseniz oradasınız

G777'nin hayatınızı kolaylaştıracak bir diğer özelliği ise telefonla konuşma sırasında arka plan seslerinin kullanılabilmesi. İster kayıtlı seslerden birini (otoyol, restoran vs.) isterseniz kendi kaydettiğiniz bir sesi konuşma sırasında aktifleştirebiliyor ve nerde olduğunuzu soranlara açıklama yapmak zorunda kalmıyorsunuz.

Teknik Özellikler

95 gr ağrılık, WAP, GPRS, Bluetooth, 220 dakika konuşma 180 saat bekleme süresi, ses kayıt, titreşim, 3.0 megapixel kamera, 2.4'',TFT,QVGA 320*240 Ekran, Arkaplan Sesleri, El Feneri, 2 GB Hafıza Kartı, MP3(MP3/WAV/AMR/WMA/AAC/AAC+), e-posta,  USB Storage Bellek, T-Flash Kart desteği, JAVA Desteği, Video Oynatıcı (MPEG4,3GPP), Video Kaydedici, Ajanda, Takvim, Alarm, Titreşim, Dünya Saati, Kronometre, Hesap Makinesi, Oyunlar, USB Şarj.

Yorum yazın