Lumia 1020’den Facebook’ta ilginç yarışma

Lumia 1020’den Facebook’ta ilginç yarışma

41 MP kamerası ile fark yaratan Nokia Lumia 1020 şimdi çok eğlenceli bir Facebook uygulamasıyla fotoğraf severleri yarıştırıyor. Bilgisayarının başından kalkmadan Nokia Lumia 1020 ile fotoğraf çekme deneyimi yaşamak isteyenler, Nokia Türkiye Facebook sayfasında buluşuyor! 

nokia_lumia_1020_camera_grip

Nokia Türkiye Facebook sayfasında, bilgisayarınızın başından kalkmadan Nokia Lumia 1020 ile fotoğraf çekmenizi sağlayan çok eğlenceli bir yarışma başladı. Kullanıcılar, Facebook’taki Nokia Türkiye sayfasından girecekleri bir uygulamayla İstanbul’un Avrupa Yakası’nda Süzer Plaza’da, Anadolu Yakası’nda ise Anadolu Hisarı’nda bulunan birer Nokia Lumia 1020’yi bilgisayarlarından yöneterek, istedikleri kareyi yakaladıklarında fotoğraf çekebiliyor. Jürinin seçtiği fotoğraf Nokia Lumia 1020 ile ödüllendirilirken, fotoğrafları için 100 puan toplayan herkes fotoğrafının elektronik kartpostalına sahip oluyor.

Bu uygulamada kullanıcılara her gün 3 fotoğraf çekme hakkı ve bunların her biri için 30 saniye çekme süresi veriliyor. Bilgisayar klavyesinin sağ ve sol yön tuşlarıyla kamerayı 180 derece döndürmek mümkün ve ekranda bayrak işareti belirdiği anda fotoğraf çekilebiliyor.

Kullanıcılar, çektikleri fotoğrafta Nokia ProCam özelliğinin getirdiği en iyi sonuç için otomatik ayarlama avantajından da faydalanabiliyor. Bu arayüz sayesinde, otomatik ayarların etkilerini fotoğrafı çekmeden ekranda görebiliyor ve fotoğraflarını öyle çekebiliyorlar.

Yorum yazın