Nokia’nın ünlü yılanı Snake Subsonic yeniden saldırıyor

Nokia’nın ünlü yılanı Snake Subsonic yeniden saldırıyor

ImageNokia'nın en sevilen oyunlarından Snake Subsonic, 3 boyutlu grafikleriyle oyunseverleri heyecanlı bir bilmecenin içine sürüklüyor.

Mobil oyun tarihinin sembolleşmiş oyunlarından Snake Subsonic, yine Nokia imzasıyla geri döndü. Bu ünlü yılan, Toprak, Rüzgar, Su ve Ateş'ten oluşan dört element bölgesinden, 3 boyutlu grafiklerle kayarak ilerliyor. Her bölge, müziklerle ve parlak renklerle süslenmiş 10 aşamadan oluşuyor ve böylece Snake Subsonic macerası 40 aşama boyunca sürüyor.

Nokia yetkilileri bu efsanevi oyun hakkında şunları söylüyor: "Snake Subsonic, mobil bilmecelerin yeni neslini simgeliyor. Kolay oynanan bu oyun özel bir üslupla sunuluyor. Sonuçta ortaya, mobil oyun dünyasında benzeri olmayan bir yolculuk çıkıyor."

Snake'te, hızlı tepki vermeyi gerektiren deneyim özelliği ön plana çıkıyor. Oyuncuların, 4 bölgede ilerleyebilmek için müthiş reflekslere sahip olması gerekiyor. Zamana karşı yarışırken, güç kaynaklarını, zırhları ve diğer gizli hazineleri almaya çalışmak, heyecanı bir kat daha artırıyor.

Oyunseverler, tek oyuncu modundayken her bölgede mücadele edebiliyor ya da iki oyuncu moduna geçerek karşılıklı oynayabiliyor veya turnuva yapabiliyor. İki oyuncu modunda, süreyi en iyi kullanan kazanıyor. Oyuncular, konumlarını puan tablosundan takip edebiliyor, her aşamadaki ilk 50 oyuncuyu görebiliyor.

40 aşamalı macera sona erdiğinde, bu sonbaharda hayata geçecek olan N-Gage platformundaki 20 yeni aşama doğrudan Nokia cihazlara indirilebiliyor.

N-Gage hakkında
Nokia Nseries ve diğer S60 3. sürüm cihazları ile uyumlu mobil oyunlar için oluşturulan N-Gage platformu sayesinde kullanıcılar, Nokia'nın mobil oyun topluluğu N-Gage Arena'ya bağlanmanın yanı sıra, kaliteli mobil oyunlara kolaylıkla ulaşarak oyun satın alabiliyor, oynayabiliyor ve yönetebiliyor. Nokia, geniş bir oyun portföyü sunmak için dünyanın önde gelen firmaları ile işbirliği yapıyor. Daha fazla bilgi için: www.n-gage.com

Yorum yazın