Patos ve Gnctrkcll kazandırıyor

Patos ve Gnctrkcll Türkiye’de ilk defa uygulanacak olan bir kampanyaya imza atıyor. Gnctrkcell abonesi olan ve Patos lezzetinden vazgeçemeyenlerin katılacağı kampanya süresince lezzetli ve bol sohbetli günler sizleri bekliyor.  

 

Cips pazarının en hızlı büyüyen markası Patos ve Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü olan Gnctrkcll dev bir kampanyaya imza atıyor. İki devin işbirliği ile gerçekleşen “Tamam mı Devam mı” kampanyasıyla yaz aylarına yeni bir heyecan gelecek.

Kampanyaya katılan Gnctrkcll aboneleri Patos lezzetine doyarken anında 5, 10 ve 100 kontör veya cep telefonu oyunu kazanma şansını yakalayacaklar. Tüm Patos aile ve süper boyların içindeki şifreyi Turkcell 3536’ya yollayan gnctrkcll aboneleri kampanyaya katılabilecek.

Kraft Gıda A.Ş. Pazarlama Direktörü Sibel Raif kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada Gnctrkcll ile gerçekleştirdiğimiz ‘Tamam mı Devam mı’ kampanyası ile birçok kişiye ulaşmayı hedefliyoruz. Kampanya, şaşırtıcı reklâm filmimiz, sürpriz kampanyalar ve Patos etkinlikleri ile yıl boyu devam edecek” dedi.

Eğlenceli anların vazgeçilmez lezzeti Patos, yeni lezzetleriyle artık hem eğlendiriyor hem kazandırıyor. Kampanya da boş yok. “Tamam mı Devam mı” kampanyasına katılan gnctrkcll aboneleri Patos etkinlikleri ile yıl boyunca eğlenceye doyacak. 

TAMAM MI DEVAM MI? KAMPANYASI HAKKINDA

Tüm Patos aile ve süper boyların içindeki şifreyi Turkcell 3536’ya yollayan gnctrkcll aboneleri kampanyaya katılabilecek.

TAMAM yazıp 3536’ya gönderen tüketiciler anında 5 kontör kazanacak.

 DEVAM yazıp 3536’ya gönderen tüketiciler 10 kontör kazanma şansı yakalayacak.

10 kontörü kazanan tüketiciler tekrar DEVAM yazıp 3536’ya göndererek 100 kontör kazanma şansına sahip olacak.

10 ya da 100 kontör kazanamayan tüketiciler anında ücretsiz cep telefonu oyunu kazanacak.

TAMAM ve DEVAM yazmak ücretsiz

Yorum yazın