Peugeot Bipper’da IşTcell farkı

Peugeot Bipper’da IşTcell farkı

ImageFransız zerafetini, her geçen gün zenginleşen ürün gamı ile buluşturan Peugeot, şirketleri yakından ilgilendiren bir işbirliğine imza attı. C.V. İstanbul 2007'de gerçekleştirilen basın toplantısında duyurulan projede Peugeot'nun, İşTcell işbirliği ile uygulamaya başladığı "Araç Takip Sistemi", şirketlerin araçlarını bilgisayarlarındaki dijital haritalar üzerinden takip etmelerine olanak sağlayacak.

Ticari araç ailesinin en genç üyesi ve üretimi Türkiye'de gerçekleşen Bipper modelinde Turkcell güvencesiyle ve altyapısıyla uygulanacak "Araç Takip Sistemi" sayesinde iş sahipleri araçlarına anında müdahale edebilecek ve planlı hareket ederek tasarruf sağlayabilecekler.

Vieux: Hedefimiz ticaret hayatına kolaylık getirmek…

C.V. Istanbul 2007 kapsamında gerçekleştirilen Bipper lansmanında bir konuşma yapan Peugeot Türkiye Genel Müdürü Jean-Pierre Vieux, Peugeot olarak ortaya koydukları yenilikçi ürün ve hizmetlerle bu alandaki farklılıklarını kanıtladıklarını belirtti.

Vieux, "Gelecek planlarımızda stratejik bir öneme haiz olan bu alandaki çalışmalarımız bundan sonra da tüm hızıyla sürecek. İşte bunun en güzel örneklerinden biri de, bugün İşTcell ile hayata geçirdiğimiz projedir."

Şirketlere kolaylık getirmek amacıyla İşTcell ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyduklarını belirten Vieux, "Fuarda ilk kez görücüye çıkan Peugeot Bipper'da ticaret dünyasına yönelik Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemi kullanılabilecek. Bu sistem sayesinde Bipper sahipleri şirketlerindeki bilgisayarlar aracılığıyla dijital haritalar üzerinden anlık olarak şirket araçlarının bulundukları yeri takip edebilecekler, olağan dışı durumlarda müdahale edebilecekler" dedi.

Sayın: "Ürün ve servislerimizle iş hayatını kolaylaştırıyoruz"

Peugeot, İşTcell ile işbirliğinde hayata geçirdiği yepyeni ürünü "Araç Takip Sistemi" ile şirketlerin araçlarını bilgisayardan kontrol etmelerini sağlayacak.

Turkcell olarak IşTcell çatısı altında iş dünyasına güç ve verimlilik katan, rekabette öne çıkarmalarını sağlayan, iş  hayatını kolaylaştıran ve zenginleştiren pek çok ürün ve servis sunduklarına değinen Turkcell Kurumsal Müşteriler Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, Peugeot ile hafif ticari araç segmentindeki yeni aracı Bipper için önemli bir işbirliğine imza attıklarını belirtti.

Turkcell Kurumsal Müşteriler Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, şirketlerin IşTcell Araç Takip Sistemli Peugeot Bipper'lar kullanarak araçlarını uydu haritası üzerinden anlık takibini ve yönetimini yapabileceklerini vurguladı. Emre Sayın, Türkiye nüfusunun yüzde 97,56'sını ve coğrafyasının yüzde 80,63'ünü kapsama altına alan Turkcell'in altyapısı sayesinde bu araçlarla şirketlerin iş verimliliği ve taşıma güvenliği yanında, takip maliyetlerinde de tasarruf sağlayacaklarına dikkat çekti.

Yorum yazın