Samsung’un En Yenisi: Galaxy 5 Serisi

Samsung’un En Yenisi: Galaxy 5 Serisi

Türkiye’de de tüm dünyadaki gibi merakla beklenen Samsung Galaxy S serisinin 5. nesil telefonu piyasaya sunuldu. Galaxy 5S mucizesi İspanya’nın Barselona kentinde başlayan 2014 Kablosuz Teknoloji Fuarı’na da damgasını vurdu. Fuarda Galaxy S5, Samsung’un en çok ilgi çeken ürünü oldu. Bu ilk görüşten edindiğimiz izlenimler doğrultusunda Yeni Galaxy S5’i yakından tanıyalım.

8 çekirdekli bir işlemci, 16 MP kamera, tam 2 adet flaş, parmak izi okuyucu, kalp hızı ölçer gibi özellikler Yeni Samsung Galaxy S5’in öne çıkan özellikleri arasında bulunuyor. Yeni Samsung Galaxy S5 2800 mAh bir batarya ile yaklaşık 1 saat içinde tamamen şarj olabiliyor, böylelikle kullanıcılarına daha uzun konuşma süresi sağlıyor. Siz de ona herkesten önce sahip olmak isteyen milyonlar arasındaysanız şimdiden ön sipariş verebilirsiniz. Teknolojinin yeni mucizesini teknik detaylarına şöyle bir bakalım!

Samsung Galaxy S5

Hızlı otomatik odaklama

Yeni Samsung Galaxy S5 ile harekete devam! 16 MP kameraya sahip Galaxy S5, hızlı otomatik odaklama yapabiliyor. Yani aksiyon ne zaman gerçekleşirse, anında yakalayabiliyorsunuz. Hiçbir önemli anı, hareketin en can alıcı noktalarını kaçırmamış oluyorsunuz. Hayat devam ederken onu durdurmak zorunda kalmıyorsunuz.

HDR zengin tonlar

HDR zengin tonlar sayesinde fotoğraflar daha canlı ve renkli hâl alıyor. Fotoğraf veya video çekerken, karşıdan gelen güçlü ışık karanlık bir görüntü elde etmemize sebep oluyor. Bu sıkıntıyı ortadan kaldıran için Galaxy S5, HDR özelliğiyle karşımızda. Çekim yaparken, doğal ışığın ve renklerin hem canlı hem de net olarak nasıl değiştiğine siz de tanık olun.

Kalp atış hızı sensörü

Teknolojiyle sağlıklı yaşamın kesişim noktası: Samsung Galaxy S5! Doğaya ve sağlıklı yaşama uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanan bu akıllı telefonun arkasındaki kalp atış hızı sensörü sayesinde, kalp atış hızı tek bir dokunuşla telefondan ölçülebiliyor. Bu ölçümü doğrudan sağlayan ilk akıllı telefon Galaxy S5, kalbinizi de düşünmüş.

En hızlı ağ deneyimi

Download Booster teknolojisi sayesinde, LTE ve Wi-Fi bağlantıları aynı anda kullanarak benzersiz bir ağ deneyimi yaşayabilirsiniz. Böylece yaklaşık %80~90 oranında ekstra ağ hızından faydalanabilir, ağ deneyiminizi katlayabilirsiniz.

Toza ve suya dayanıklı

Doğaya ve rahat kullanıma son derece uygun olan Samsung Galaxy S5, IP67 sertifikasına sahip. Yani doğaya son derece uyumlu! Tere, yağmura, sıvılara, kuma ve toza dayanıklı! Onunla her türlü aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz. Siz harekete devam edin, o zaten size uyum sağlar. Spor yaparken, dağda, kırda, bayırda, plajda, denizde, kumda rahatça kullanımıyla gerçekten en akıllı telefonlardan biri o!

Siyah, beyaz, mavi ve altın renk seçeneklerinde satışa sunuluyor. Tüm bu özellikleriyle Yeni Samsung Galaxy S5’i bizzat deneyimlemek için vakit kaybetmeyin. Satın almak ve fiyatları incelemek için www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s5 sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın