Sevdiğiniz şarkıyı TicToc’ta paylaşın

Sevdiğiniz şarkıyı TicToc’ta paylaşın

tictoclaAkıllı mesajlaşma uygulaması TicToc, yeni entegrasyonu ile sevilen şarkıları paylaşma imkanı sağlıyor. Türkiye’nin en çok dinlenen dijital radyo platformu Karnaval’ın mobil uygulamasındaki “TicTocla” düğmesine dokunanlar, TicToc üzerinden sevdikleriyle favori şarkılarını paylaşabiliyor.

TicToc, Karnaval radyolarında, o anda çalınan parçanın paylaşılmasını sağlayan yeni entegrasyonu ile iletişimin her yönüne hizmet etmeye devam ediyor ve uygulamayı daha da keyifli hale getiriyor! Karnaval’ın mobil uygulaması olan Karnaval Radyo’ya girerek, radyo kanallarında çalan şarkılar üzerinde yer alan ‘paylaş’ butonuna tıklayan herkes “TicTocla” ibaresini seçerek, listelerinde bulunan diledikleri kadar kişi ile o anda çalan favori şarkılarını parçayı paylaşabiliyor ve TicToc mesajlaşma ekranına düşen şarkı, kullanıcıyı Karnaval’a yönlendiriyor.

Sevdiklerinizle paylaşımlarınızın sınırını sürekli genişleten TicToc, Karnaval‘da yer alan Süper FM, Süper FM 2, JoyTurk, Efkar, RetroTurk, JoyTurk Akustik, Makam, Metro FM, Virgin Radio Türkiye, Flashback, Zeplin, Jeton, Radio Mydonose, Kantin, Borusan Klasik, Joy FM ve JoyJazz radyolarındaki tüm şarkıları paylaşabilmenizi sağlıyor. TicToc kullanıcıları artık müzik keyfinden ve sevdikleriyle paylaşmaktan geri kalmıyor.

Yorum yazın