Shell Motorist

Shell Motorist

shellShell tarafından sürücüler için geliştirilen uygulamanın hem iPhone hem de Android sürümleri mevcut. Uygulama, Shell akaryakıt istasyonlarının devamlı müşterisi olanlar için önemli işlevler sunuyor ama tüm sürücülere yönelik bazı özellikleri de var.

Bizce en işe yarar özellik, aracınızın bakımını kontrol altına alması. Aracınızın vergi, servis, sigorta ve trafik muayenesi tarihleri için hatırlatıcılar belirleyip uyarılar almanız mümkün. Shell Motorist, 3 farklı aracı kayıt altına alabiliyor. Ayrıca, aracınızın yakıt tüketim bilgilerini girerseniz, rota planlayıcıyı kullanarak belli bir seyahatin size ne kadara mal olacağını da hesaplayabilirsiniz.

Yakıtınız bitmek üzere mi? Uygulamanın “en yakın Shell istasyonu” özelliği imdadınıza yetişebilir. Sesli yönlendirme olmasa da istasyonun uzaklığını ve harita üzerindeki yerini görebiliyorsunuz.

Shell Club Smart Card sahibiyseniz kartınızla ilgili işlemleri de uygulama üzerinden yapabiliyorsunuz ve Shell ile ilgili haberlere erişebiliyorsunuz.

Yorum yazın